Eladó ingatlan Szentendre környékén (24910 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 910 db
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (23737273)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fótliget lakópark a prémium életstílus otthona! Eladó egy exkluzív sorházi gyöngyszem Fótligeten! Fótliget zárt, őrzött, igénye...
153 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri sorház hirdetés (46962459)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, sorházi lakás Csömörön! Eladó sorház Csömörön 121 m², 4 szint, újszerű állapot. Ha nem szeretne felújítássa...
140 800 000 HUF
1 436 734 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti sorház hirdetés (39662577)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót KirálydombEladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33799237)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás a XIV. kerület közkedvelt, zöldövezeti részén, a Balázs Parkban, egy csúsztatott z...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93874646)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2. kerület Vérhalom egyik legimpozánsabb és a legcsendesebb utcájában, luxus lakás eladó parlamenti panorámával egy pár éve fel...
359 900 000 HUF
3 184 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (26344633)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 56 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegyében, Fót kellemes kertvárosi részén eladásra kínálok egy 560 m²-es telken elhelyezkedő, 147 m²-es, kétszintes sorh...
139 900 000 HUF
951 700 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (49475753)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, kulcsrakész családi ház Gödön – csendes, belterületi elhelyezkedéssel Göd egyik kedvelt, nyugodt utcájában, a...
185 000 000 HUF
1 101 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56432311)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gépesítve, berendezve eladó! Saját otthonnak, és befektetésnek is ajánlom, azonnal kiadható! 13. kerület Angyalföldön eladó ...
107 000 000 HUF
2 276 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (95473349)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Vácon, kertvárosi környezetben! Vác csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 110 nm alapterületű,...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73445639)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének egyik legnépszerűbb részén, a Füredi úti lakótelepen, Rákosfalván eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világo...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49973473)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, újszerű lakás hatalmas terasszal és saját zöld oázissal Egy 2021-ben átadott, modern társasház...
179 000 000 HUF
2 386 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86559592)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82788613)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy stílusosan felújított, 44 m²-es lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcai zsinagóga közvetlen közelében. Az ing...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42885799)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32158739)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület, Budakeszi út, Lakóparki, Nagy teraszos, kertkapcsolatos lakás eladó Budapest II. kerületében, Budakeszi úton, az e...
135 000 000 HUF
1 849 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75753563)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87393849)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében***

 33 négyzetméter alapterületű, 1 szobá...
59 800 000 HUF
1 573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97663746)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93254476)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59233435)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 nm-es, egyszobás lakást. Az in...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal