Eladó ingatlan Szentendre környékén (24910 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 910 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44377936)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban egy 48 m2-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű - így jó a benapozot...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68594387)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, A...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58935969)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Időtlen elegancia Budán design otthon az Ürömi úton Budán, az Ürömi úton kínálok megvételre egy különleges hangulatú, bauhaus ...
184 000 000 HUF
2 190 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64945379)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos, felújított lakás Budapest belvárosában, a VI. kerület szívében. Budapest egyik legkedveltebb részén, a VI. ke...
86 000 000 HUF
1 791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74295497)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglóban, panorámás, erkélyes lakás eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt rész...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37326475)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 3 hálószobás, panorámás lakás a II. kerületben, Budaligeten! A Budapest II. kerületének egyik zöldövezeti rés...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47323436)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** XIII. kerület Vizafogón a Dagály sétánynál eladó egy 3 szobás dupla teraszos lakás! *** A lakás egy 2008-ban épült, kiváló ...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69322749)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (64969874)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pilisvörösvár gyönyörű, zöldövezeti, csendes részén 51nm-es, teraszos, földszinti kertkapcsolatos lakás eladó. Az ingatlan a ...
95 000 000 HUF
1 862 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94579364)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Igazi kuriózum, művészlakás újlipótváros KÖZELÉBEN! *** KIZÁRÓLAG az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Eladó Budapest XIII. ke...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68342768)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Angyalföld kedvelt részén, a Kisgömb utca és a Reitter Ferenc utca sarkán eladó egy kiváló állapotú, rendkívül világos, 1. emel...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47977365)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77394333)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, kiváló elrendezésű lakás, nappali + 3 SZOBA! Budapest II. kerületében, Rózsadombon ajánlok a figyelmébe egy 74 négyze...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53564789)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben, a Bazilika közelében eladó egy 2 szobás lakás, gyönyörű, karbantartott, liftes házban. a lakás nemrég felújított...
130 000 000 HUF
2 241 379 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38662693)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (66947673)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Göd nevelek-dűlő részén egy 156 négyzetméteres 3+1 szobás, emeletes lakás. Közelben található az m2-es autóút, így Buda...
120 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33482243)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó ingatlan újlipótváros SZÍVÉBEN! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, e...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55775188)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó átalakítható nagy lakás a BAZILIKÁNÁL! Budapesten a VI. kerületben a Bajcsy Zsilinszky úton eladó egy 121 nm-es 4 szobá...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (86219629)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest II. kerület, Rózsadomb alja, 95 m2 lakás eladó. Az ingatlan Buda közkedvelt, a Körszálló és a Duna közötti részén, cse...
175 000 000 HUF
2 108 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42339433)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 13. kerület, Göncz Árpád városközpontban eladó 57 nm-es magasföldszinti, belső udvarra néző 2 + félszobás lakás. Jelen...
99 900 000 HUF
1 752 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal