Eladó ingatlan Szentendre környékén (24923 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 923 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54459734)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32655659)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, A...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67564793)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület közkedvelt részén, a Visegrádi utcában csendes, parkosított környezetben, kínálok megvételre egy prémium minőségű...
109 900 000 HUF
2 338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234483)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89376234)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78528377)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás eladó a Marina Parton közvetlen a Duna közelében Budapest XIII. kerületének exkluzív részén, a Marina Parton, a ...
110 000 000 HUF
2 391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (12775336)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
81 900 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34245985)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet - 3%-os hitel lehetőség - Parkra...
72 500 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (67247337)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55428396)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56732664)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59734786)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
82 500 000 HUF
1 683 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27259738)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kellemes otthon, kiváló lokáció***For English text please scroll Down! Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a XIII. É...
79 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63225199)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29444964)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Marina-parti lakóparkban eladó újépítésű studiólakásÁtadás 2027 Q4Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina parton,...
67 990 000 HUF
1 942 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79517735)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem jól élni. A Szekszárdi utca pontosan ilyen. Egy olyan városi mikrokörnyezetbe...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22722397)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló s...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33333654)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63463948)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Marina Parton 2009-ben épült házban a közkedvelt Marina Part lakóparkban eladó 51 nm modern nagy erkélyes lakás....
103 800 000 HUF
2 035 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67943733)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben! a XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca elején, a körúthoz k...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal