Eladó ingatlan Szentendre környékén (25183 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 183 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (63799554)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (39865473)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 75 nm-es, 2 szobás kertesház Erdőkertesen, csendes utcában, de a központhoz közel. a ház egy 1 073 nm-es összközműves...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (61453392)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (36249853)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Budapesttől 25 km-re, Pilisszentkereszten a természetvédelmi terület mellett, egy csendes zsák utcában 1500...
289 000 000 HUF
1 301 801 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29482375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! A három szintes társa...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94894469)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-be...
120 750 000 HUF
1 568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46243375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Liszt ferennc tér közvetlen közelében. . . a pezsgő belvárosban, csendes LAKÁS. . . . . . . KOMPAKT. . . BELSŐ két szintes. ....
69 990 000 HUF
2 499 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38184942)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27317329)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32757337)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest II. kerület, Víziváros részén kínálunk eladásra egy 63 nm-es, 2+1 szobás, kiváló elosztású, ...
109 990 000 HUF
1 745 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (85795252)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 881 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunEladásra kínálunk Nagykovácsi egyik kiemelt presztízsű részén egy új építésű, prémium, örök panorámás villát. ...
549 000 000 HUF
1 495 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45324489)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (73911979)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Nagykovácsi egyik legfelkapottabb, dinamikusan fejlődő részén egy új építésű, prémium kategóriás villát. ***...
329 000 000 HUF
1 559 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (68587624)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
Eladó 140 nm alapterületű könnyűszerkezetes önálló csaladiház POMÁZON! Az alsó szinten tágas nappali, ebédlő, amerikai konyha...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94354174)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XV. kerület felújított, 102 m²-es, 4 szobás felső szinti lakás, autóbeállási lehetőséggel Budapest XV. kerületében eladó egy 2...
89 000 000 HUF
872 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95423264)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljesen felújított, igényesen kialakított tégla építésű ingatlan. Ez a modern lakás kivételes választás lehet azok...
115 000 000 HUF
1 513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39363629)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újlipótvárosban napos, 3 szobás, frissen felújított lakás első lakóját várja ! - Radnóti utca sarkánál nagyon szép állapotú, l...
124 500 000 HUF
1 778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39497255)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79342795)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32477294)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében, valamint a Városliget sétatávolságában kínálunk ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal