Eladó ingatlan Szentendre környékén (25183 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 183 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41257993)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, tágas lakás két bejárattal a körút közelében, liftes házban! Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, 2 szobás lakás a körút...
109 900 000 HUF
1 194 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33973497)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 3 szobás lakás eladó a Flórián tér közelében, csendes utcában - kertkapcsolatos társasházban. Eladó 54 m²-es, 3 szob...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (54939547)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 1194 m2
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség Vác kedvelt részén! A Kosdi úton kínálunk megvételre egy különleges ingatlant, ahol egy 1194 nm-es telken két ...
240 000 000 HUF
1 126 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai egyéb telek hirdetés (23955599)
60 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Eladó, Csobánka, irányár: 23 000 000 Ft
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74397415)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes otthon kiváló közlekedéssel – Zugló szívében, azonnali szerelem! Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, a...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45363552)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! A három szintes társ...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35647684)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83948489)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programos lakás, az Erzsébet körúton eladó! ! ! 3%-Os hitelre megvásárolható, kétszobás lakás, az Erzsébet körút...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (93392269)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 3
Római part, egyedi hangulat, egy csepp luxus Ha egy különleges, egyedi tervezésű, minőségi kivitelezésű, intim otthont keres a...
375 000 000 HUF
2 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32484287)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 m2, 2 szobás + erkélyes, felújítandó tégla lakás a Flórián tér szomszédságában, mely 3 szo...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46286447)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Angyalföld szivében 41nm. -Es lakás, nagyszerú adottságokkal eladó. Ovoda, iskola, bölcsőde közelében, metró, jó tömegközlekedé...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (28743457)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 5
Mogyoród kedvelt, nyugodt részén, a Szentjakab Lakóparkban kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, önálló c...
284 000 000 HUF
710 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (36965443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Budapest egyik legkedveltebb részén a 13. kerületében, a Párkány utcában egy 10 emeletes társasházban, egy nap...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59874349)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ferdinánd negyed szívében, West End, Nyugati pályaudvar közelében - Lőportár kedvelt lakóparkja - Kitűnő közlekedési feltételek...
87 900 000 HUF
1 953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57975393)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lőportár kedvelt lakóparkja - Kitűnő közlekedési feltételek - 5. -Ik emeleti. Zárt lépcsőház - Erkélyes - Amerikai konyhás, 2 s...
89 900 000 HUF
1 954 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34733536)