Eladó ingatlan Szentendre környékén (25183 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 183 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (11778935)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt III. kerületben, Tö...
199 900 000 HUF
2 408 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (91592425)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt a III. kerületben, ...
209 900 000 HUF
2 528 915 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12972353)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, azonnal költözhető.  Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proje...
148 900 000 HUF
1 959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49743836)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, Azonnal költözhető! Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proj...
148 630 000 HUF
1 955 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58478256)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. Ker. Óbuda, Waterfront City lakóparkban Duna-parti panorámás ingatlan eladó. Az Ybl-Díjas irodája által tervezett Waterf...
149 900 000 HUF
2 081 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35642244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városi és dunai panorámás, legfelső emeleti LAKÁS Eladó kiváló elosztású, új építésű, nappali+3szobás, dupla teraszos, panorám...
270 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22536774)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Testvérhegy tetején, ámulatba ejtő panorámával, mégis jó közlekedési lehetőségekkel kínáljuk bérlésre, illetve eladásra 2025 Év...
495 000 000 HUF
2 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33782381)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyírpalota utcában  eladó egy első emeleti, 69 nm-es, 2 + 2 félszobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan a fürdőszoba kivételé...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93562573)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Őrbottyán központi részén, mégis csendes, nyugodt helyen nagy telekkel, kiváló minőségben lehet Öné ez az önálló, gyönyörű tégl...
119 000 000 HUF
1 017 094 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53322842)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás, nagy terasszal és saját medencével. A lakás 58nm, amerikai konyhás nappali + hálószoba + gardrób +fürdő+ ...
129 000 000 HUF
2 224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (84654933)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5250 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kiváló ingatlan befektetésre vagy akár pl. Lovak tartására is! Gyönyörű helyen, Somlyóra panorámás telekkel. - Telek: 5250 nm...
150 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (13643224)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele! Hamarosan költözhető! a képek április közepén készültek. Kb. 30 Éve építkező, referen...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44393733)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele. Hamarosan költözhető! Még választhatóak a szaniterek, burkolatok! Kb. 30 Éve építk...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85348647)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszta tulajdoni lap, megbízható eladó, költözés megegyezés SZERINT!   60 m2 2 szoba 2 erkély beépített szekrény saját tároló ...
87 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36254377)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Eladó 3. kerület, Csillaghegy Duna felőli oldalán egy két szintes, 160 nm-es, nappali+3 szobás, nyugati tájolású, új építésű cs...
275 000 000 HUF
1 718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (79364695)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 6
Eladó II/a Adyligeten 171nm 5szobás családiház 839 nm telekkel. Csendes, sík utcában található, Adyligetre jellemzően ős fás ...
209 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (69839234)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen csendes utcájában, Új építésű ikerház leköthető. Az épülő ingatlan 112 nm-es, Nappali + 4 szobás. a két ház csak a...
104 900 000 HUF
936 607 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (42522543)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha nagyobb telekkel rendelkező házat keres, úgy megtalálta! Fantasztikus helyen, erdő közelében, szinte zsákutcában lévő, így c...
104 900 000 HUF
904 310 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (64395991)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: n/a
Eladó II/a Máriaremetén 1088 nm összközműves telek. ! Belterületi építési övezetben található. Erdővel határos, csendes utc...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (95774299)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: n/a
Vác új építésű lakóparkjában 92 nm-es, új építésű, nappali + 3 szobás, belső kétszintes  sorházi lakás leköthető.  A házak csak...
97 500 000 HUF
1 059 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal