Eladó ingatlan Szentendre környékén (25000 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 000 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43414739)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ritkaság az ingatlanpiacon – 2017-ben épült, újszerű állapotú, 163 nm nettó alapterületű, nappali + 4 szobás, exkluzív kertkapc...
585 000 000 HUF
3 588 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41351379)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertre néző, nagypolgári hangulatú lakás Budapest XIV. kerületében Ez a 77 négyzetméteres, kertre néző lakás Zugló központi ré...
79 000 000 HUF
1 025 974 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (47845333)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: n/a
Eladó fejlesztési telek épületekkel a RÓMAI-PARTON! Eladó a Római-part egyik különleges hangulatú részén, a Kossuth Lajos üdü...
319 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb telek hirdetés (76533982)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: n/a
319 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi családi ház hirdetés (35538355)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 779 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Remek kivitelezésű panorámás családi ház, 3756 m2-es telekkel eladó Rádon. Vác városától 10 km-re Rád csendes utcájában, csod...
140 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34756445)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. kerületben, a Deák tértől 2 perc sétára, csendes mellékutcában, éttermek és kávézók sokasága mellett eladó egy III. emelet...
114 900 000 HUF
1 126 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44774624)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátor tetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) ...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57353393)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34754418)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98743758)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Penci egyéb ipari ingatlan hirdetés (96388282)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pencen régi pékség épülete eladó! Könnyen, átalakítható lakóházzá, mert lakóövezeti telken van, nagyon jó helyen, a település ...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (51593633)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs c...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (97366571)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 6
A budapesti agglomeráció festői dombjai között, Piliscsabán, két generációs teljeskörűen felújított családi ház, baráti áron vá...
149 000 000 HUF
876 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (44261234)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Mogyoródon nagyon jó elrendezésű, hatalmas terekkel rendelkező családi ház eladó, verhetetlen áron! Eladó Mogyoród közkedvelt...
98 000 000 HUF
632 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43733726)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Fót- Felújítandó családi ház Nagy lehetőséggel! Eladásra kínálok Fóton egy hrsz számon lévő kettő családi házat. Az első ház...
63 400 000 HUF
704 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (48193879)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nag...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (46696649)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 279 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 6
Fót Királydomb 3 Generációs Ház! Eladásra kínálok Fotón a Királydomb szélén egy 3 szintes több lehetőséget magában rejtő inga...
112 000 000 HUF
401 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (41354449)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház! Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban. A két szinte...
199 990 000 HUF
1 249 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (86337697)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal