Eladó ingatlan Szentendre környékén (24996 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 996 db
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (47973765)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a tel...
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (37738536)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Történelmi hangulat, modern lehetőségek sokoldalú befektetés Vác szívében Vác Magyarország egyik legpatinásabb városa, melynek ...
157 500 000 HUF
398 734 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rádi lakóövezeti telek hirdetés (36844745)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: n/a
Rád elhelyezkedése nagyon jó. Közel a 2/a. Budapest m0 13 perc. Frissen felparcellázott, aszfaltos útról nyíló telkek különböző...
21 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi lakóövezeti telek hirdetés (67153533)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: n/a
21 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (93934914)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval napfényes, külön bejárattal! Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű család...
91 000 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui ikerház hirdetés (37335577)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén kétgenerációs ikerház eladó akár befektetésnek vagy turisztikai hasznosításra is kiváló! El...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (33473354)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fótliget lakópark a prémium életstílus otthona! Eladó egy exkluzív sorházi gyöngyszem Fótligeten! Fótliget zárt, őrzött, igénye...
153 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47445264)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73334323)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával az izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, teljes...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (25337337)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
Értékálló otthon prémium kivitelben Veresegyház központi részénVeresegyház csendes, nyugodt, mégis mindenhez közel található ré...
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (54637484)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
91 000 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36523383)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44423969)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emelet, egy szobás, nyugati fekvésű ...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (64137947)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pomázon panorámás telekkel, csendes utcában Pomáz egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy pa...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34697241)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (31197744)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 8
Több generációs otthon hatalmas kerttel Csomád szívében ahol együtt lehet a család, mégis mindenkinek megmarad a saját tereBuda...
160 000 000 HUF
632 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (87444364)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Energiahatékony, napelemes önálló családi ház Fóton! Fót kedvelt, nyugodt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy önálló, 180...
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (49395479)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót KirálydombEladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73743337)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a metrodom young LAKÓPARKBANIdeális választás fiataloknak, fiatal pároknak és befektetőknek. a III. kerü...
95 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (34456584)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal