Eladó ingatlan Szentendre környékén (25004 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 004 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71433541)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, 3 szobás, dupla komfortos lakás a VII. kerület szívében, az Erzsébet körúton! Budapest belvárosában, a Nagykörút leg...
315 000 EUR
1 340 427 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96819723)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás lakás eladó a Keleti pályaudvar közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest központi rész...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34956829)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
88 Nm-es, nappali + 4 szobás polgári lakás eladó a VI. kerületben, a Szondi utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest V...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91967752)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 138 nm-es, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étke...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (65223595)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részé...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92253878)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület közkedvelt részén, a Visegrádi utcában csendes, parkosított környezetben, kínálok megvételre egy prémium minőségű...
109 900 000 HUF
2 338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47974244)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44744968)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének közk...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (14457944)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (61315399)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377697)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, utcai bejáratos ingatlan a Garay tér közelében, lakás vagy üzlethelyiség egyben! Budapest VII. kerületében, a Gar...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (13444322)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
***Prémium lokáció, maximális lehetőség - Kiváló befektetés a belváros szívében*** Budapest VI. kerületében, a Király utcában ...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54167874)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
*********Luxus és kényelem a belvárosban! ! *********** Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar köz...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62149742)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39223653)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79387427)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Kinőtte meglévő otthonát és nagyobb ingatlant KERES? • Bővül a család és szükség van egy gyerek SZOBÁRA? • Nem szeretne baj...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (13735215)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el a reggeleket, amikor nyugodtan készülődik a család, a gyerekeknek megvan a saját szobájuk, és mindenki tudja, kényel...
80 900 000 HUF
1 284 126 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72272154)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldre néző nyugalom Angyalföld kertvárosi részén – azonnal kiadható, mégis alakítható otthon! Budapest XIII. kerületének egy...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13834453)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a III. kerület csendes parkos részén Óbudán, egy 4 szintes tégla épület magasföldszinti, 37 nm-es 2 szobás fe...
63 000 000 HUF
1 702 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36657954)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, amely tökéletesen illeszkedik minden korosztály életstílusához! Ez a 50 nm-es, 2...
115 000 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal