Eladó ingatlan Szentendre környékén (25004 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 004 db
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (82936336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 7
Eladó 3 szintes családi ház Zugló hangulatos kertvárosi részén. Budapest XIV. kerületének közkedvelt, csendes kertvárosi rész...
249 000 000 HUF
889 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (82388347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest kertvárosi részén 71 nm-es felújítandó tégla lakás eladó. A lakás egy 2 szintes, 2 lakásos jogilag társasházzá alakíto...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27746143)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpest kertvárosi részén 81 nm hasznos alapterületű (bruttó 106 nm) jó állapotú tetőtéri tégla lakás eladó. A lakás egy 2 szi...
129 800 000 HUF
1 602 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42744247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest XIII. kerületében a Gyermek téren! Kellemes, fákkal, zöldfelülettel körbevett, 18 lakásos téglaépítésű t...
65 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (87988966)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
IV. kerület kertvárosi részén 152 nm-es hasznos alapterületű 2 szintes (valós kb 177 nm) családi ház eladó. Az épület 1960-ba...
222 600 000 HUF
1 464 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96474725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egyedi, kétszintes luxusotthon a Bazilika szomszédságában – kifinomult elegancia Budapest szívében! Budapest történelmi közpo...
289 900 000 HUF
3 019 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38622172)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 353 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 12
Befektetési lehetőség a belvárosban – teljeskörűen felújított, bútorozott boutique hotel a MOZsÁR UTCÁBAN Eladásra kínálunk Bu...
937 110 000 HUF
2 654 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (41475735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Kétgenerációs családi ház kivételes lehetőségekkel Fót közkedvelt részén Fót egyik legkedveltebb, csendes utcájában kínálunk m...
119 000 000 HUF
455 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (65364946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érvényes airbnb engedéllyel – két lakás egyben a dessewffy UTCÁBAN! Eladásra kínálunk Budapest VI. kerületében, a Dessewffy u...
111 660 000 HUF
1 993 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83712633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érvényes airbnb engedéllyel! ! ! – Befektetésre kész lehetőség a dob UTCÁBAN Eladásra kínálunk Budapest VII. kerületében, az E...
133 590 000 HUF
2 087 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33937797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IV. kerület – Izzó lakótelep, 56 m²-es 2szobas erkélyes, felújítandó, földszinti lakás eladó. Otthon Start igényelhető Újpes...
62 900 000 HUF
1 123 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (82456474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 5
Ez egy igazi otthon, ahol szeretetben és nyugalomban élhetsz! Családi okok miatt eladó Mogyoródon, kiváló közlekedési adottsá...
117 000 000 HUF
921 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39834749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Karácsonyi akció! Most 4% kedvezménnyel eladó prémium új építésű lakás a 14. kerületben Prémium életérzés az Egressy úton Van ...
148 800 000 HUF
1 518 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári lakóövezeti telek hirdetés (96179233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3091 m2
Szobaszám: n/a
Solymáron 3091 nm-es kereskedelmi, szolgáltató övezetbe tartozó közműves telek eladó. A telek beépíthetősége max. 40% (1236 N...
215 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79757668)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
+++Vi. Rippl Rónai utcában, 70 nm-es nagypolgári lakás! +++ Terézvárosban a Városliget közelében, századfordulós, liftes társas...
83 800 000 HUF
1 197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (21322322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladásra kínálunk Üröm központjában egy teljeskörűen felújított, 164 nm-es, 6+fél szobás családi házat, 605 nm-es telken. Az ...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72379836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezze fel ezt a belvárosi 57 m²-es, téglaépítésű lakást Budapest szívében, a Király utca és Erzsébet krt. Kereszteződésében, ...
88 900 000 HUF
1 559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (46969773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Rómaifürdő – Egy villaépület exkluzív kétszintes lakása, kivételes adottságokkal és kiemelkedő befektetési potenciállal Budape...
194 000 000 HUF
1 492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti termőföld, szántó hirdetés (33168363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18615 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fót könnyen megközelíthető részén, aszfaltozott úttól 600 méterre eladó 18. 615 Nm-es, 6-os minőségi osztályú, szántó megnevezé...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77645154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényesen, felújított földszinti lakás saját tárolóval és erkéllyel ANGYALFÖLDÖN! 50 Nm, 2 szoba, 73. 4 MFt. A la...
73 400 000 HUF
1 411 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?