Eladó ingatlan Szentendre környékén (24988 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 988 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36972498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99418862)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23393973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két erkélyes, jó állapotú lakás eladó Budapest II. kerületében, Vérhalmon! Eladó Budapest II. kerületének kedvelt részén, Vérh...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (99363541)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy ...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35593469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (84339744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkre Letisztult elegancia, praktikus elrendezés és ...
145 800 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (55293684)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XIII. kerületben nagyszerű helyen, csak 10 perc sétára a Béke tértől, közel a Szegedi úthoz, a Narancs Liget lakóparkban elad...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95755124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon a természet szívében mégis közel a fővároshoz! Vácrátóton, az arborétum közelében új építésű ikerházak várják leendő l...
105 000 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77821896)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
> A napfényes lakás elhelyezkedése kiemelkedő: az m3 metró Dózsa György úti megállója mindössze 3 perc sétára található, így a...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49298731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség, festői dunai panoráma Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útján. Eladó a II. kerületben (Újlak), a Duna-par...
115 000 000 HUF
1 513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79733473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső rózsadomb imádói - FIGYELEM! Eladásra kínálunk egy különleges adottságú, napfényes 4 szobás, napfényes, második emeleti ...
219 000 000 HUF
1 766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44997874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó II. Ker. Törökvészen 1960-as években épült társasházban egy 70 m2-es, hivatalosan 2 szobás, (valóságban 2 és fél szobás, ...
138 900 000 HUF
1 984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (49173345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 5
Kertvárosi nyugalom a Paprikás-pataknál 4 szintes, teljesen átépített otthon Pesthidegkút-Ófaluban! II/a kerület egyik legcsen...
209 790 000 HUF
1 070 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (33944155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 4
XV. kerületben: rákospalotán, újpest szomszédságában, csendes utcában, eladó egy 121 m2, 2 generációs, 4 szobás, közepes állapo...
95 000 000 HUF
785 123 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85332864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 74 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó lakás, 4 emeletes panelprogramos házban! ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29332512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 8
Dunakeszi közkedvelt Szabadságligeti részén, egy csendes, eldugott utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal, jó áll...
244 900 000 HUF
874 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33473675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy új építésű, 86, 53 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elren...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73397913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi legcsendesebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, körbejárható családi házat. Elosztását ...
92 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (49553264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Eladó gyönyörű családi ház Leányfalun panorámás dunai kilátással, télikerttel és tágas terasszal! Összesen 125 nm Terasz! Leá...
275 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71217939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Szent László úton déli és északi fekvésű félemeleti, 40m2-es másfél szobás, felújított állapotú ingatlan, re...
60 900 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal