Eladó ingatlan Szentendre környékén (24989 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 989 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34735398)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28436373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna fel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25825473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Káposztásmegyer I. -En a Kordován téren, 11 emeletes, liftes társasház VIII. emeletén, keleti fekvésű, 58nm-es 2szobás lakás el...
83 900 000 HUF
1 446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi egyéb üzlethelyiség hirdetés (89967973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok a Dunakanyar egyik kedvelt településén, Dömösön egy építési telket. A saroktelek a község központjában, a ...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (64857651)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác Belvárosában, frekventált helyen üzlethelyiség tulajdon joga eladó. Az üzlet kiszolgáló helyiségekkel együtt 127 m2, mely á...
139 000 000 HUF
965 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34364371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VII. kerületben a Dohány utcában egy 50 m²-es alapterületű (+ 35 nm hasznos galéria) iroda/üzlethelyiség. A helyiségn...
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (96626322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Utcai bejáratos, világos üzlethelyiség eladó Zugló frekventált részén – kiváló befektetés! XIV. kerületben, az Erzsébet királ...
64 800 000 HUF
1 098 305 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (34476776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
6. kerületben, a Szondi utcában eladó egy pizzéria-étteremként kialakított felújított üzlethelyiség 10 éves bérleti joga. (Cégg...
20 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77937585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk a Paskal Garden lakópark egyik legszebb, kertvárosi panorámájú ingatlanát. Paskal Garden tervezésekor legfo...
185 000 000 HUF
2 010 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99757947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető lakások zuglóban – paskal rose II. Már birtokba vehető otthonok! a beruházás a befejezéshez közeledik, így...
121 200 000 HUF
1 893 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24634964)