Eladó ingatlan Szentendre környékén (24989 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 989 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63293297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Belvárosi Luxuslakás - Teljeskörűen Felújítva 2023-ban Eladó egy 2023-ban teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87485375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, nagy erkélyes lakás, parkolóhellyel, az operától pár perc sétányira! VI. kerület, Belső Terézvárosban, az Operától ...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (43334263)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54353277)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 66 nm-es, amerikai konyha nappa...
340 000 EUR
1 945 167 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92549593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 1
Panorámás luxus– Azoknak, akik nem házat keresnek, hanem Otthont Ürömhegy szívében várja új tulajdonosát egy páratlan családi ...
950 000 EUR
1 087 005 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (45554433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén 2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobás CSALÁDI HÁZ Várja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk eg...
1 050 000 EUR
1 351 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47437258)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utca Budapest egyik legkedveltebb kerület...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53334571)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (12792343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94495256)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 2014-ben teljesen műszakilag felújított, tágas tégla építésű ingatlan a belvárosi VI. kerület szívében. Ne hagyja ki...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77337349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57157874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: Alapterület: 7...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (93633655)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos áll...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77349333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59715374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Állatorvostudományi Egyetem közelében és a Városligettől sétatávolságra! Kínálunk egy frissen felújított, vilá...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85737744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló helyen, Pasarét szívében a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában eladó ez a napfényes, 2. emeleti, erkélyes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32527456)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse LAKÁS! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri teras...
145 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27736523)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó, 3 hálószobás, légkondicionált lakás a Bazilikától 200 méterre ideális befektetés vagy családi otthon! Budapest szívébe...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (43843996)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Adyligeten, frekventált helyen tágas, földszintes családi ház, garázzsal, parkosított kerttel eladó! A ház 2012-ben épült, jó...
169 000 000 HUF
1 280 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74255275)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható. Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetős...
180 000 000 HUF
1 914 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal