Eladó ingatlan Szentendre környékén (24989 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 989 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (45222468)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos, könnyűszerkezetes családi ház nagy kerttel Erdőkertes Szent sarok településrészenErdőkertes Szent sarok, kedvelt, k...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (71333372)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálunk Veresegyház kiemelt részén, a Hegyek városrészben, egy 2003-ban épült, tégla szerkezetű, örökpanorámás, nap...
135 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13334543)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47473723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93393941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyhá...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi kastély hirdetés (26297593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 9
Eladó egy kétszintes, 440 m2-es nagypolgári villaépület a Herminamezőn, Zuglóban, nagyszerű közlekedéssel! A patinás villákkal...
469 000 000 HUF
1 065 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (34373622)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos, könnyűszerkezetes családi ház nagy kerttel Erdőkertes Szent sarok településrészen! Erdőkertes Szent sarok, kedvel...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (34433655)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
XV. kerületben: rákospalotán, családi házas részen, eladó egy 2014- ben épült, előkertes, 180 m2, újszerű, 5 szobás, duplakomfo...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29691634)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerület szomszédságában, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy i. emeleti, 57 nm-es, 2 szobás, erkélyes téglala...
58 500 000 HUF
1 026 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (94342599)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, sarok telken található otthon Őrbottyánban – Új Építésű, Hőszivattyús Otthon Eladó! Őrbottyán közkedvelt, panorámá...
105 500 000 HUF
1 065 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (37442329)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Új építésű ikerház eladó Őrbottyán új parcellázású részén, a természethez közel! A földszintes ikerház nettó 105 nm+16 nm ter...
98 500 000 HUF
938 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (75442832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó új építésű földszintes ikerház Fóton kertvárosi környezetben! START+ Megvételre kínálunk egy 151 m²-es, modern kialakí...
140 000 000 HUF
927 152 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (64222995)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Vácrátóton eladó egy új építésű, kétszintes, bruttó 95 nm-s, 1+4 szobás ikerház fél, 420 nm-s telken 15 nm-s teraszokkal. A h...
88 000 000 HUF
926 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71455894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új projekt építése elindult a 13. KERÜLETBEN! ! 2027 4. N. Év-i költözéssel! 5 % Áfa VISSZAIGÉNYLÉSSEL! 10-90% Fizetési üteme...
113 490 000 HUF
1 801 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47835269)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
121 490 000 HUF
1 898 281 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45297723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
151 490 000 HUF
1 761 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44462474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
107 990 000 HUF
2 117 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (87483479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma