Eladó ingatlan Szentendre környékén (24989 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 989 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (45554429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Törökvészen remek helyen többgenerációs ház! Megvételre kínálunk a II. kerület frekventált részén egy 320 négyzetméter lakóte...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (82183497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 9
A II. kerületben Remetekertváros részen kínálunk megvételre egy 586 nm területű telken álló 286 nm összterületű, 4 szintes, 10 ...
235 000 000 HUF
821 678 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54958348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, nagy teraszos lakás, teremgarázzsal és tárolóval, 10 perce a belvárostól, mégis zöld övezetben, szemlőhegy leg...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (57944674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 282 m2
Telekterület: 45000 m2
Szobaszám: 5
Szabadság és függetlenség jellemzi a dombok közt megbúvó autonóm házat többhektárnyi területtelbudapesttől 30 PERCNYIREPest meg...
325 000 000 HUF
1 152 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi lakóövezeti telek hirdetés (22863779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Ürömön kiváló elhelyezkedésű, a budai és pilisi hegyekre panorámás saroktelek! Magyarország leggazdagabb településén kínáljuk ...
158 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári egyéb ipari ingatlan hirdetés (13133284)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 989 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pilisvörösváron remek lehetőség! Új építésű belső két szintes 989 nm nagyságú ingatlant kínálunk eladásra, egy 3992 nm sík telk...
480 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (57424489)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása eladó. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37859574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Penthouse újpesten! 65 Nm terasz eladó! ! + Naplemente ritkaság a piacon! Szeretne a város felett lakni, és élvezni a naplemen...
135 000 000 HUF
3 068 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23213773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
88 120 000 HUF
1 631 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31249734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyer Duna felőli ol...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99332734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47313844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a VII. kerület szívében! Ha olyan otthont keresel, amely ötvözi a klasszikus e...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59259192)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ahol a körút zaja elhallgat! Eladó egy 57 m²-es, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 1. emeleti polgári lakás. Budapest VII. k...
87 500 000 HUF
1 535 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34233576)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan az Oktogonnál remek lehetőség vállalkozásnak vagy otthonnak! a 6. kerület kiemelten központi elhelyezkedésén, az...
125 000 000 HUF
1 179 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73736926)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93377497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a 32 m²-es, napfényes, külön konyhás lakást Ligetváros csendes részén, a Nefelejcs ut...
48 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54426948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép házban 2 lakás EGYBEN! Eladó 2 felújított lakás a VII. kerület szívében. Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm! )...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77794598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben...
109 275 000 HUF
1 539 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74342195)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Saját honlap megjegyzés - eladó:Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angy...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42425794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó, exkluzív hangulatú polgári lakás Újlipótváros szívébenÚjlipótváros egyik legkedveltebb részén, a Balzac utcában kínálunk...
99 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal