Eladó ingatlan Szentendre környékén (24989 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 989 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (94353331)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben...
110 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93339762)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló kö...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (54769923)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 4
Leányfalun, erdő mellett, csodálatos környezetben, ELADÓ egy felújított, 385m2 alapterületű, háromszintes családi ház. Elosztás...
199 000 000 HUF
516 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (46386642)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Adyligeten, frekventált helyen, tágas, földszintes családi ház, garázzsal, parkosított kerttel eladó! A ház 2012-ben épült, jó...
169 000 000 HUF
1 280 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (25923344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 4
Napelem-jakuzzi-szauna, -új építésű családi ház józsefhegyen eladó! ! ! A ház három szinten helyezkedik el, összesen 155nm. L...
279 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi házrész hirdetés (83272847)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 398 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 5
A közelben található Buda városrész a természetközeli életet kedvelők számára ideális választás, hiszen a Budai-hegység lábánál...
674 000 000 HUF
1 693 467 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (44995436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Visegrád-Szentgyörgypusztán, Eladó egy 70nm-s, kétszintes, bővíthető, könnyűszerkezetes családi ház. Település páratlan termész...
75 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (56338382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pomázon, a Balassi Bálint utcában, Eladó egy háromszintes sorházi lakás, kertkapcsolattal, és garázzsal! ! ! Elosztásának kösz...
94 000 000 HUF
717 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (47463844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Panorámás Ékszerdoboz Tahitótfalu Szívében! Eladó egy 60 m²-es, világos, egyszintes családi ház Tahitótfaluban, a Duna fölé em...
79 000 000 HUF
1 316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94464345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76683735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Váro...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (12776443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78499873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59344948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14479422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58 nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37638837)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön kony...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48213313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest történelmi belvárosában*** Budapest egyik legértékesebb lokációjában, az v...
189 000 000 HUF
2 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95497668)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó fiatalos, galériás lakás a belváros szívében - Jósika utca VII. kerületEladásra kínálunk egy 37 m²-es, állógalériás, hang...
45 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79353784)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
58 490 000 HUF
1 949 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (26773454)
5 hónapja a megveszLAK-on