Eladó ingatlan Szentendre környékén (25338 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 338 db
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (63247244)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 3422 m2
Szobaszám: 10
Tekintse meg 3d webséta linkünket, hogy lássa ajánlatunkat! Panorámás telken, kis forgalmú utcában, egyedi adottságokkal rendel...
759 900 000 HUF
1 381 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72592833)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
English text belowELADÓ az Andrássy úton a Deák Térnél egy prémium minőségű ingatlan! * Modern, egyedi design * 77 nm* 2. emele...
198 000 000 HUF
2 571 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (98748461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Készpénzes vásárlók, befektetők FIGYELEM! ! ! Dunakeszi kedvelt részén nettó 63m2-es kertkapcsolatos házrész keresi új tulajdon...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (65574851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Egyedülállóan intim, gazdagon felszerelt (full-extrás), déli fekvésű, kristálytiszta levegőjű, különleges mediterrán villa, kif...
580 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55652439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Irodának vagy eiatalok figyelmébe! Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedve...
31 900 000 HUF
3 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53479794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 126 négyzetméteres, újszerű, földszinti lakás. a III. kerület egyik legnépszerűbb részén található az ingatlan, bevás...
205 000 000 HUF
1 614 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (71293256)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség: Autószerelő műhely, telephely és 2 családi ház eladó! GÖD központi részén, 2 külön helyrajzi számon, össze...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (43731949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budaliget, on a 998 square meter plot (Lke-2/SZ-10), a 160 square meter family house (2010)for SALE*-*Near the Gustave Eiffel F...
249 900 000 HUF
1 561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (77343239)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó bútorozott családi ház, kertkapcsolattalEladó Remetekertvárosban egy 800 nm-es önálló telken lévő 3 szintes családi ház, ...
690 000 EUR
1 130 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (73532939)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított, n...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (17567455)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház DunakesziEladásra kínálok Dunakeszi egyik frekventált, igen keresett részén ősfás környezetben, ugyan...
250 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (67236335)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 392 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 8
Örökpanorámás, négyszintes, kétlakásos családi ház a budai hegyekben 44 nm-es 3 állásos különbejáratú garázzsal! Budaliget forg...
275 000 000 HUF
701 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (99313944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: n/a
Fót Panorámás Szántó! Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 2500 nm nagyságú Panorámás Telket. Besorolása Szántó...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (78653744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegyen Panorámás modern Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálok egy minőségi referenciákkal rendelkező tapasztalt beruh...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41779884)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29785342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületében, kiváló lokációval eladó egy 74 m²-es, 2 szobás lakás! Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két ...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39887473)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen felújított, modern stílu...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64621872)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
89 400 000 HUF
1 824 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23772334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73651434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal