Eladó ingatlan Szentendre környékén (25339 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 339 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46849837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35684365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, elegáns földszinti lakás a 13. kerület szívében - Hegedűs Gyula utcában! Eladó egy 108 m2-es, 4+fél szobás, földszinti...
164 000 000 HUF
1 518 518 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54842794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, 2 szobás, tágas terekkel rendelkező lakás. A társasházbelső udvar...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (39642393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Alakítsa saját álmát igényei szerint, remek alapokról! Pócsmegyer egyik csendes, kiépült mellékutcájában, 539m2-es belterület...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31838422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62367278)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalota és Újpest találkozásánál, egy fejlődő, dinamikus városrészben kínáljuk egy modern, 27 lakásos társasház utolsó elérhet...
89 990 000 HUF
1 285 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75693648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Eladó befektetésre is kiváló, 45 nm-es szuterénlakás az Andrássy út közelében Budapest VI. ker...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48343538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző rés...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (95384329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (34392732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (31589253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a Testvérhegy Harsánylejtő határán, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tart...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (97534498)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 640 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 9
A Főváros legimpozánsabb kerületében, a II. kerületben eladó, egy gyönyörű, 640 m2-es villaépület! A Martha Villa mintájára ép...
3 990 000 EUR
2 255 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44249446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (57274251)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 5450 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tahitótfalu tótfalusi részén egy 125 nm alapterületű, nappali+ 3 szobás egyszintes ház 5450 nm telekterülettel. Az elad...
103 000 000 HUF
824 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26457563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás – Pünkösdfürdőn! Eladó egy 47 nm-es, 2 szobás, 6. emeleti tégla lakás a III. kerületben, Pünkösdfürdőn. Főbb je...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24525457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 9+ 2 fél
Megvételre kínálunk egy 9+2 szobás azonnal költözhető családi házat rómaifürdőn, a 3. kerületben, óbudán gyönyörűen parkosított...
420 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32839882)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mammut bevásárlóközpont közeli LAKÁS! Frissen felújított, 2 szobás, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó a II. kerületben, ...
105 000 000 HUF
2 560 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (35952732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Xiii. , Frekventált részén, újépítésű lakóparkban, közel a Göncz Árpád metrómegállóhoz földszinti üzlethelyiség eladó! Az hely...
165 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisoroszi családi ház hirdetés (39944458)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1173 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisorosziban – Tökéletes választás városból kiköltözőknek! Álmodozik egy nyugodt, zöld környezetben lévő cs...
63 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?