Eladó ingatlan Szentendre környékén (25339 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 339 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43349759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán, a Faluházban egy teljeskörűen felújított, panelprogramos 52 m²-es, 2 szobás, azonnal költözhető lakás. A lakás ...
72 900 000 HUF
1 401 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói egyéb telek hirdetés (79336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Pilisszántón eladó panorámás területen lévő zártkerti ingatlan.
22 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74135255)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás v. kerület Vármegye utca. A lakás 1 emeleti, közepes állapotú, 73 nm-es 2 szobás (a szobák egymásból nyílnak), ét...
90 000 000 HUF
1 232 876 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45529327)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház aranyhegy közepén! Eladó a III. kerületben, Aranyhegyen, új építésű házak környezetében, 119. 4 Nm l...
222 500 000 HUF
1 636 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (85948838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Verőcén, a Dunakanyar szívében – remek elhelyezkedéssel! Verőce kiváló közlekedésű részén kínáljuk megvételr...
84 900 000 HUF
1 132 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb telek hirdetés (44962923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás luxusfejlesztési lehetőség – 6000 m²-ES különleges telek, két UTCFRONTTAL Budapest egyik legértékesebb részén, a 2. ...
1 400 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64334498)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
New Palace III. Ütem A lakópark a XIII. kerület kertvárosias részén épül, a Duna Pláza vonzáskörzetében, 10 perc sétára a 3-as...
99 000 000 HUF
1 767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (19322343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű, belső kétszintes penthouse lakás a Tarhos utca környékén, buda legkeresettebb RÉSZÉN Kivételes lehetőség azoknak, a...
364 991 000 HUF
2 683 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32129522)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív újépítésű lakások buda zöldövezetébenötlakásos luxus társasházban már csak 3 lakás ELÉRHETŐ! KERTKAPCSOLATOS, luxus ...
308 916 000 HUF
2 432 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37673239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 000 000 HUF
1 326 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (27938574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73474917)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
89 400 000 HUF
1 824 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32158545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (35943535)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fafűtéses családi ház egy panellakás áráért! Eladóvá vált Csörög aszfaltos utcájában egy 704 nm telken álló '83-ban épült önál...
41 900 000 HUF
349 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi hétvégi ház hirdetés (23334316)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Meseház az erdő ölelésében. Eladó egy 1000 nm-es lejtős erdei telken, nagy fák alatt megbúvó igazi kuckós kisház. A felújítan...
30 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi egyéb telek hirdetés (29692753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kismaros-Börzsönyligeten egy 1000 nm-es belterületi építési telek. Az ingatlan Lke-4 építési övezetbe tartozik, ahol: -...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82619754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan. U...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (89324649)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1978 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlanpiacon egy izgalmasabb lehetőségeként kínáljuk Önnek ezt a kivételes telket, amely Budapest 14. kerületének kedvelt,...
860 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51148424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 103 nm-es belvárosi lakást Budapest 13. kerületében, Újlipótváros szívében, a Vise...
174 900 000 HUF
1 698 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34343639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha tágas, kényelmes otthont keres, jó helyen, áron alul, megtalálta! ! Eladó a XV. kerületben Rákospalotán, egy nettó 87 nm-e...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal