Eladó ingatlan Szentendre környékén (25339 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 339 db
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (37663442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Klotildligeten családi ház eladó! Piliscsaba kedvelt, csendes, kertvárosias részén, Klotildligeten 852 nm-es telken 217 nm-es...
229 900 000 HUF
1 059 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilismaróti telephely hirdetés (69873639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 2300 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Dunakanyari fejlesztési lehetőség! A Dunakanyarban, Pilismaróton, központi helyen, a patak partján, a 11-es főútról nyíló, mi...
550 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári lakóövezeti telek hirdetés (27865922)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3969 m2
Szobaszám: n/a
Györgyhegyen panorámás, nagy telek eladó! Csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában közel 4000 nm-es építési telek ela...
149 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (83273385)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 5
Solymáron, a Györgyhegy lábánál panorámás ikerházfél eladó! Központi helyen, mindenhez közel, de mégis csendesebb környezetbe...
94 900 000 HUF
451 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti raktár hirdetés (48248333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pilisszentkereszten 73 nm-es raktár eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került bevezetésre, a  v...
11 800 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37795647)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők és stílusos városi otthont keresők FIGYELEM! Eladó Budapest szívében, a VII. kerületben, egy igazán ritka lehetőség...
230 000 000 HUF
2 110 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78968738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felújí...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37714854)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. A társasház a Keleti pá...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53657197)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton, azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közle...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52439514)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld ...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72745762)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerületben, a Blaha Lujza térnél egy 4. emeleti, 67 m2-es, jelenleg 2 szobás, de 3 szobássá alakítható, napfényes la...
71 770 000 HUF
1 071 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43913767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított lakás a Rákóczi úton erkélyes, világos, 3 szobás otthon vagy kiemelkedő hozamú befektetés, 3%-os Ot...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87735268)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48396479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. A 790 nm-es telken ta...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (21642644)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség a Pólus Center legforgalmasabb folyosóján! Ha olyan helyet keresel, ahol a napi több ezres gyalogosforgalom...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83434777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben luxus hatlakásos társasház középeső lakása, 26 nm panorámás terasszal 118 nm nettó alapterülettel keresi új tul...
219 000 000 HUF
1 855 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83353253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 000 000 HUF
1 326 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69739978)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, penthouse, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. XIV. Ker. Alsórákoson zugló legkeresettebb részén, ...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal