Eladó ingatlan Szentendre környékén (25338 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 338 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (71993731)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! a lakás 48 nm-es...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78764354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás parkos környezetben Balázs Park, XIV. kerületEladásra kínálok egy 52 m²-es, 2 szobás és erkélyes lakás...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (37795734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
XV. kerület kertvárosában, csendes utcában, eladó egy előkertes, jó állapotú, 80 m2, 1 + 2 félszobás családi ház, 500 m2 telekk...
99 000 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33349468)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben: rákospalotán, kedvelt részen, csendes mellékutcában, eladó egy jó állapotú, szigetelt, 45 m2, 1+1 félszobás, ga...
47 990 000 HUF
1 066 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22344594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A StopShophoz közel eső részen eladó egy világos, jól szellőztethető 2 fekvéses, magasföldszinti jó állapotú, azonnal költözhet...
71 900 000 HUF
1 012 676 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38957541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium luxuslakás a Dunánál Kivétel lehetőség akár otthonnak, akár beruházóknak az építészeti díjakat nyert, prémium minőségű...
240 000 000 HUF
3 529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri egyéb telek hirdetés (91528737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Csömörön, csendes, aszfaltos utcában 650 nm-es panorámás építési telek. Övezeti besorolás: Lke-1/2 Beépíthetőség: 30% L...
61 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47366425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség befektetők számára! Budapest 13. kerületében, a felkapott Újlipótváros szívében kínálunk eladásra egy 62 nm...
144 900 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77337443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektess be egy igazán különleges ingatlanba, amely nemcsak a lakhatás, hanem a jövedelmező befektetés szempontjából is ideális ...
127 900 000 HUF
2 283 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38987547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy igazán különleges lehetőség várja Önt Budapest szívében, az Újlipótváros vibráló környezetében. Kettő teljesen külön válas...
272 800 000 HUF
2 292 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (34235293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 6
***Eladó ikerház buda egyik legnívósabb utcájában! ! ! ***A ház egy olyan utcában helyezkedik el, ahol ritkán kerül eladósorba ...
328 000 000 HUF
1 561 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (41343523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63135472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96374834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az v. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, NAGYPOLGÁRI lakás! ! ! Az ingatlan, a...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47247454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az 5. kerület legjobb, csendes részén a Parlament, Szabadság tér közelében az Aulich utcában eladó két külön bejáratú egyenk...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69443636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes Prémium lakás a belváros szívében a Deák tér közelében! Budapest VII. kerületében, a Deák Ferenc té...
199 000 000 HUF
1 761 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54823547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Működő, 5 apartmanból álló, airbnb (rövid távú kiadásra vonatkozó) engedéllyel rendelkező ingatlan eladó céggel együtt a XIII. ...
229 000 000 HUF
1 721 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19471243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerületben, közel a BAZILIKA-hoz, egy 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilin...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62283444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Páratlan befektetés a belváros szívébennagypolgári elegancia a teréz körúton Eladó egy rendkívül világos, tágas, nagypolgári l...
139 000 000 HUF
1 323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?