Eladó ingatlan Szentendre környékén (25336 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 336 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (72959357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két generációnak kiválóan alkalmas! IV. kerületben, az Izzó-lakótelep mellett, csendes, kertvárosi környezetben, 521nm-es telke...
140 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73373575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Gödön a Nevelekben, csendes, már beépült, zöld környezetben, új építésű földszintes, takarékos önálló családi ház eladó! Az h...
149 900 000 HUF
1 303 478 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (96245576)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Önálló családi ház 800 nm telken! ! BELSŐ elrendezés még igény szerint VÁLTOZTATHATÓ! HŐSZIVATTYÚS FŰTÉS! Rugalmas fizeté...
94 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (43894174)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 4
Göd csendes, kellemes részén eladó egy új építésű, modern, nappali + 3 szobás, földszintes családi ház 860 m²-es telekkel! A ...
149 900 000 HUF
1 208 870 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97854653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest egyik legjobb helyén 54 nm-s, 2 szobás, erkélyes, klímás világos, jó állapotú, panorámás lakás eladó. Az ingatlan Újpest...
67 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53476273)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Páratlan panoráma - ritka adottság - kivételes elhelyezkedés Eladásra kínálunk Békásmegyer, hegy felőli oldalán, egy páratlan ...
79 000 000 HUF
1 410 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (77653776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 5
Pomáz Klisovác zöldövezeti családiházas környezetében a Mikszáth Kálmán utcában eladó egy mindösszesen 99 nm-es alapterületű 3 ...
87 500 000 HUF
705 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41946134)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Luxuslakás Budapest szívében – panorámás kilátással a dunára és a Budapest EYE-RA RÉSZLETEK Budapest v. kerületében, a Márciu...
324 900 000 HUF
2 538 281 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (97476354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 6
Eladóvá vált egy 190nm-es, 6 szobás önálló családi ház Erdőkertesen 870nm-es telekkel! Jó közlekedéssel, ellátottsággal mégis...
139 500 000 HUF
690 594 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (77465549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi, a festői Révdűlő városrészben, egy igazán különleges ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt, 155 nm alapterül...
138 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (53835825)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy exkluzív, teljeskörűen felújított, bútorozott és gépesített lakás a XIII. kerület egyik legkeresettebb részén. XIII...
149 900 000 HUF
1 946 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (33599894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 13
Első osztályú befektetés! ! ! ! ! Tökéletes lokáció vállalkozások számára! a XIV. kerület központi részén eladásra kínálok egy ...
285 000 000 HUF
606 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47733575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás a belváros SZÍVÉBEN! Eladó 55nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, udvari nézetű lakás az v. kerületben a Szabadság t...
114 900 000 HUF
2 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (25567533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 4
Csömörön, Középhegyen örökpanorámás, modern formavilágú, 3 hálószobás családi ház eladó Csömör egyik legértékesebb, csendes zs...
245 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89449339)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos családi otthon eladó a Dohány utcában, vagy Airbnb befektetésnek is kiválló! A 83 m²-es, világos és tágas lak...
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33998967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
AVII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 191...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (81839975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Állatorvostudományi Egyetem közelében és a Városligettől sétatávolságra! Kínálunk egy frissen felújított, vilá...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33434343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívében Eladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti in...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57379975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 60 m2-es üzlethelyiség az Andrássy úton az Oktogonhoz közel! Legyen saját vállakozása Budapest méltán egyik leghíresebb h...
49 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84955575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal