Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47237748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség a város szívében, ahol a történelem és a modern életstílus összefonódik. Az elbűvölő sétáló utcában találha...
130 000 000 HUF
2 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47331963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a modern, prémium minőségű belvárosi lakást Budapest szívében, a VI. kerületben – közvetlenül a világhírű Magya...
222 800 000 HUF
2 970 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31517798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest szívében, a dinamikusan fejlődő Corvin negyedben található, kiváló állapotú, 48 négyzetméteres lakásunkat,...
125 000 000 HUF
2 314 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74469297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely fiatal felnőttek, számára ideális választás lehet, akár saját otthon kereséséről...
45 800 000 HUF
1 145 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72342339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan a belváros egyik legvonzóbb és egyben legnépszerűbb ingatlanpiaci környezetében helyezkedik el. Az Andrássy út, mel...
88 400 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57154953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületének központi részén eladó egy 102 m²-es, tágas, tehermentes lakás, amely igazi rejtett kincs azok számára,...
115 000 000 HUF
1 127 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (95938644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A lakás klasszikus eleganciát képvisel. Felszereltség: -Két fürdőszoba (káddal és zuhanyzóval) -Új beépített és gépesített k...
149 500 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (57947445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szigethalom központi részén megvételre kínálok egy újépítésű 103 nm-es tetőtéri lakást, +7nm-es terasszal. Várható átadás: 202...
76 200 000 HUF
739 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (51495436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, v...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99434334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Ludovica térrel szemben! Kivételes lehetőség a XI. kerület egyik legkedveltebb részén! A Ludovica Campus és a p...
86 000 000 HUF
1 178 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47483653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújí...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (88759743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Lakás Szervita tér közelében Ez a modern, első emeleti luxuslakás 2023 őszén teljes felújításon esett át. Hála az ...
224 900 000 HUF
2 742 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33438392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 4szobás, 3. emeleti, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Vár...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti műhely hirdetés (73745397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó ipari ingatlan központi helyen, ipari parkban! Ez az üzemi terület minden szempontból ideális vállalkozások számára, akik...
312 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39778193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakrészként is használható, dupla komfortos, jó állapotú lakás a nagymező utcánál, teraszkapcsolattal! VI. kerület,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (81882233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XI. kerületben a Csíky utcában liftes társasház második emeletén kínálunk lakásokat a Műegyetem közelében! a lakások udvari é...
48 200 000 HUF
1 853 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (93956439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Kiválló lehetőség! Éljen vele! *** Budapest x. kerületének kedvelt részén eladó egy kiváló állapotú, modern épület, amely sz...
249 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78243379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93964419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen stílus, biztonság és harmónia egy helyen. Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakást a XXI. kerületben, ...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75496157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. A lakás jelenleg 3 egységre tagolt...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal