Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25116 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 116 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43444178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. a kivitelező sok éve...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (94784623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75964695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű egyszintes önálló családi ház. ....
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54279545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (82944253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy nettó 194 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, k...
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (39829435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás Budapest 12. kerületében, a Galgóczy utcában! Budapest 12. kerületének csendes és zöldövezeti részén, a...
93 000 000 HUF
1 754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94963591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Beleszeretős otthon! Eladásra kínálok a Széchenyi-hegy kedvelt, panorámás, csendes utcájában, a Melinda úton egy 50 nm-es, 2 sz...
96 000 000 HUF
1 920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44734224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. a lakás jelenleg 3 egységre tagolt, ...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (69238374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Érdliget rejtett gyöngyszemét! Örök panorámás 1998 nm2-es telek eladó egy csendes, virágneves utcában Érd frekven...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94842814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Érd Parkváros csendes, mégis főútvonalhoz közeli, aszfaltozott utcájában, eladásra kínálunk egy háromszintes, téglaépítésű csal...
109 999 999 HUF
687 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37638343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hatalmas, nagypolgári lakás, eladó a Corvinnál! A 126m2-es lakásnak, csak az óriási, sarki szobája, már önmagában is nagyobb,...
124 000 000 HUF
992 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24476774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 67 nm-es, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének közkedvelt részén, a Mester utcában, egy jó állapot...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94494639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapesten a XVIII. kerületben, csendes utcában, 819 nm-es telken, 3 szintes, 280 nm-es, nappali+5 külön szobás családi ház ela...
339 000 000 HUF
1 210 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (97244895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest i. kerületében, a Hunfalvy utcában, a Várnegyed közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 186 m²-es, duplex, nappali +...
399 000 000 HUF
2 145 161 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (71434614)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fenntarthatóság luxus kivitelben! - Tervezett átadás 2025. II. Negyedév, még választható burkolatokkal! Budafok - Budatétény ha...
232 700 000 HUF
1 264 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (43443654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 5
Budai tüzép eladó! 1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, mel...
399 000 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53747145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest IX. kerületében, a népszerű és élettel teli Ráday utcában, a Kálvin tér közelében egy remek adottságú 55 nm-es, ...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93433335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 12. kerületében, közvetlenül a Városmajor Park mellett egy egyedülálló, 100 nm-es hasznos területű, belső kétszi...
165 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34361325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható lakás a 12. kerületben! Ez a 60 m²-es, részben felújított, jelenleg 2 szobás ...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85315639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
For English please scroll down. MULTIFUNKCIONÁLIS, stílusos lakás a belvárosban! Befektetésnek vagy nagycsaládosoknak tökélet...
239 000 000 HUF
1 975 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal