Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25113 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 113 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33527963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
50 100 000 HUF
1 518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15464327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
148 991 500 HUF
2 159 297 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (32451975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 5
Hangulatos, 3 szintes családi ház Kiskunlacháza 83, 99m Ft Ár-Érték arányban a jelenlegi új építésű házakat magasan veri! Épí...
79 900 000 HUF
614 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35575983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3. emeleti, 5 szobás, lakható, de fel...
155 000 000 HUF
1 006 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63924838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó 66 m2-es, 3 szobás lakás a Rákóczi tér közelében- ideális otthon családoknak, kiváló befektetési lehetőség! Budapest be...
110 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98534634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45672424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal rendelkező világos, 1....
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96364362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 983 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Érd, Tusculanum híres-neves utcájában, nagyon jó közlekedési adottságokkal rendelkező, mégis csendes helyen elhelyezkedő ...
240 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73367894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 6
Tágas családi otthon melléképülettel, garázsépülettel és gondozott kerttel Csepel kertvárosi részén, akár többgenerációs együtt...
186 000 000 HUF
581 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43231727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  EXKLUZÍV lakás dunai panorámával – lechner ödön SÉTÁ...
226 000 000 HUF
1 965 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (45326284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Elvehetetlen Dunai panorámás családi ház, ápolt kerttel Budafokon – prémium minőség, páratlan életérzés fenntartható megoldások...
229 990 000 HUF
1 523 112 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54524324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (93775859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 5
Budai tüzép ELADÓ! 1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, m...
399 000 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (79735972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház a XXII. kerületben, Óhegyen, a Barackos úton! Budapest, xxii, kerület csendes, zöldövezeti részen kí...
119 000 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (74143387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 306 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 6
Budafokon különleges hangulatú családi ház eladó – otthon, ahol minden részlet harmóniát sugározBudafok egyik legkeresettebb ré...
229 000 000 HUF
748 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74773754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan modernizálásra szorul, azonban fekvésének és elosztásának köszönhetően elképesztő lehetőségeket rejt magában. a kla...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33969587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89774476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Terézvárosban eladó öt szobás, utcai nézetű, 2 fürdős LAKÁS! *** VI. kerületben eladó egy 125 nm-es, öt szobás, 2 fürdővel,...
136 000 000 HUF
1 088 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92547258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97976199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületében, Pestszentimre Újpéteri-telepen eladó lakás, egy kétlakásos, új építésű ikerházban! Főbb jellemzői...
144 000 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal