Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25243 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 243 db
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (79223835)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombattán, az Erkel Ferenc körúton eladó, 4 emeletes panelprogramos ház 4. emeletén, egy 54nm-es, délnyugati tájolású, vi...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55744732)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 8
Két generációnak, vállalkozásnak vagy befektetésnek is kiváló választás! Érd kedvelt Tusculanum városrészén, aszfaltos utcában ...
109 000 000 HUF
602 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46715755)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 ...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (73376877)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, világos, 3 szobás lakás Érd központjában tárolóval és beállóval Eladó Érd központjában egy 2021-ben épült, újszerű ál...
78 490 000 HUF
1 401 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (83954789)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású ép...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (19249745)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen eladó egy masszív alapra épült, tégla építésű, 2 szintes családi ház, garázzsal, 535 nm-es telekkel, akár 2 generáció ...
89 000 000 HUF
754 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (72567393)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (23454645)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46849879)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kiváló állapotú, 4 szobás lakás eladó Budaörs központjában saját kertkapcsolattal Budaörs központi, csendes részén eladó egy 2...
114 900 000 HUF
1 126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (58564136)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületének egyik legkeresettebb részén a Péterhalmi erdő szomszédságában épül ez a kétlakásos, háromszintes, a...
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (21943374)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94231479)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, 4 szobás családi ház eladó a XVIII. kerület Ganztelepen! Budapest XVIII. kerületének közkedvelt, kertvárosi részén, ...
140 000 000 HUF
985 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99954252)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27744176)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (32534633)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73584946)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36875737)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egyedülálló lehetőség: lakás, céggel, reklámtáblával és üzlethelyiséggel, ami passzív jövedelmet generál, valamint egy ér...
460 000 000 HUF
5 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (35441544)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74574959)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal