Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25294 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 294 db
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46849879)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kiváló állapotú, 4 szobás lakás eladó Budaörs központjában saját kertkapcsolattal Budaörs központi, csendes részén eladó egy 2...
114 900 000 HUF
1 126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (58564136)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületének egyik legkeresettebb részén a Péterhalmi erdő szomszédságában épül ez a kétlakásos, háromszintes, a...
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (21943374)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94231479)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, 4 szobás családi ház eladó a XVIII. kerület Ganztelepen! Budapest XVIII. kerületének közkedvelt, kertvárosi részén, ...
140 000 000 HUF
985 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99954252)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27744176)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
199 999 000 HUF
934 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (32534633)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73584946)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36875737)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egyedülálló lehetőség: lakás, céggel, reklámtáblával és üzlethelyiséggel, ami passzív jövedelmet generál, valamint egy ér...
460 000 000 HUF
5 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (35441544)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74574959)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (78554338)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcs nálunk! Erkélyes, panorámás lakás Csepel szívében, Dupla klímával ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XXI...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49412837)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94388776)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, teraszos lakás az Erzsébet körúton, csendes utcára néző, liftes házban! Az Erzsébet körúton, a Király utca és a Do...
119 900 000 HUF
1 289 247 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69348763)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
119 900 000 HUF
1 289 247 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47586812)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Keleti...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57755744)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két külön lakás egy áráért a belvárosban 3%-os hitellel! Vii. kerületi ritkaság a Klauzál utcában, zöld környezetben közvetlenü...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21875689)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy ilyen előkelő helyen való otthont vásároljon. Vegye fel velünk a kapcsolatot...
83 900 000 HUF
1 023 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35573993)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Városligethez közel Rottenbiller utca elején sportos embereknek! Eladásra kínálunk egy jó állapo...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98894324)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal