Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25296 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 296 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32551799)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület kedvelt részén, Kosztolányi Dezső tér, Feneketlen tó szomszédságában eladó, egy 63 nm-es, amerikai konyhás nappalis...
99 900 000 HUF
1 585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73432669)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. kerületének szívében,...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84986333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Váci utca déli részén, szépen felújított eklektikus, liftes épületben, első emeleti, udvari nézetű lakás eladó...
99 900 000 HUF
1 958 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
79 500 000 HUF
1 590 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68336338)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül Eladó, egy 116 nm-es, teljesen felújított, 3 szobás, 3...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87633486)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben eladó, egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 nm-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67927155)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton! Azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közlek...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84447719)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XI. kerületben, Madárhegyen, örök panorámás, újszerű penthouse lakás eladó, amely egy kifejezetten családbarát, kellemes kertvá...
259 000 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (48524254)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a IX. kerület szívében Mester utcában eladó lakás. Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389339)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben központi részén a Tobacco road-on, vagyis a Dohány utcában, a századforduló környékén épült liftes ház 4. emele...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92423743)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben, a Móricz Zsigmond körtéren, 53 nm-es, 2 szobás, 5. emelet lakás eladó, egy liftes, polgári épületben. Műszaki a...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99719874)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerület egyik kedvelt utcájában, a Margaréta utcában, 60 nm-es, 4. emelet (lift nélkül), tetőtéri, észak-kelet / dél-nyuga...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (27314937)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában! Eladó egy teljesen felújított, modern otthon Buda szívében, ahol a legjobb közle...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35544595)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részén A XI. kerület kiváló infrastruktúráj...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (96757249)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Soroksáron! Önálló családi ház csendes zsákutcában, pár perc sétára a központtól! Szeretnél egy nyugodt, bizton...
76 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (93539863)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen eladó egy masszív alapra épült, tégla építésű, 2 szintes családi ház, garázzsal, 535 nm-es telekkel, akár 2 generáció ...
84 900 000 HUF
719 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (77597224)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Napfényes, kertkapcsolatos otthon Halásztelken alakítsa saját ízléséreHalásztelek egyik csendes mellékutcájában található egy i...
76 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82753443)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a XII. kerület szívében - Márvány utcában Budapest egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 83 m2...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37214373)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben? Galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont ...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal