Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25295 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 295 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42986534)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, amibe azonnal be akarsz KÖLTÖZNI Középső-Erzsébetvárosban, a Magyar Színház szomszédságában eladó egy teljesk...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36375712)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Soroksár frekventált részén eladó lakások! Az ingatlan teljesen felújított, új tetőt kapott, 3 rétegű műanyag nyílászárókkal,...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87496964)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS. A társasház folyamatosan...
193 400 000 HUF
2 723 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (53452322)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álmodott már egy nyugodt, természet közeli helyről, mégis elérhető áron? Most megtalálta! Délegyháza közkedvelt Széchényi tel...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72785495)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sürgősen eladó! ! ! ! ! ! Vidékre költözés miatt eladó szeretett 82 m2-es, 2+1 félszobás, tágas terekkel rendelkező, körbejárh...
109 900 000 HUF
1 340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (24444577)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház csendes utcában, mégis központközeli elhelyezkedéssel Bugyi településen. Bugyi egyik nyugodt, csendes utcájáb...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85745879)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32472364)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 637 m2
Szobaszám: 4
Amerikai konyhás nappali + 3 hálószobás kétgenerációssá alakítható családi ház napelemmel, medencével, utcafrontra nyíló üzleth...
193 000 000 HUF
1 037 634 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98487674)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84566949)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (32289332)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla ÚT 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31983291)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részén A XI. kerület kiváló infrastruktúrá...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (63374657)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható i...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (58362474)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcába költözne? Napfényes otthonra vágyik? Legyen minden a közelben? Itt minden adott! A ...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (94792432)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó erkélyes tégla lakás Kispesten családoknak és befektetésnek egyaránt Kispest csendes, jól megközelíthető részén, a Kossu...
84 900 000 HUF
1 369 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95294689)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség a belváros közelében 2 két lakás egy áráért! Kiváló közlekedéssel, a 2-es és 4-es metró közelében, kultúr...
78 000 000 HUF
1 164 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42374363)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges penthouse lehetőség Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Csarnok negyedben, a Körúthoz, Blaháho...
197 239 000 HUF
2 120 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal