Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25295 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 295 db
Eladó Dunavarsányi üdülőövezeti telek hirdetés (17296344)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: n/a
****Közvetlen vízparti telek dunavarsányban**** Csodás panorámával, valóban közvetlen vízparti telek bontandó vagy erősen felú...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (57532983)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (34335167)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó álomotthon délegyházán a tavak KÖZELÉBEN! ! ! Eladóvá vált egy igazi álomotthon Pest vármegyében, Budapesttől 30 percre...
157 000 000 HUF
1 162 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (96475346)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház - ikerház - Halásztelek - pest vármegye - HITELEZHETŐ! Eladásra kínálok Budapesttől 30 percre Pest Vármegyé...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (83485446)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
157 000 000 HUF
1 162 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (72847862)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 7
Százhalombatta Óvárosában kínálunk eladásra egy lenyűgöző, kiváló állapotú családi házat, amely ideális választás a családosok ...
210 500 000 HUF
773 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64426553)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XI. kerületének egyik nyugodt, zöldövezeti részén, Albertfalván egy 42 m²-es, teljeskörűen felújított, prémium k...
82 000 000 HUF
1 952 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47638239)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Sashegyen – 56 m²-es, világos, kiválóan alakítható lakás zöldövezetben OTTHON start feltételeinek megfelel! E...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (98778396)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Ercsi csendes, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy 49 m2-es családi házat, nagy méretű telekkel. Az ingatlan kivál...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43259916)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos otthon kiváló elosztással – ideális CSALÁDOKNAK Budapest 18. kerületének egyik közkedvelt, jól élhető részén kínálunk...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi sorház hirdetés (38438237)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 152 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb, csendes és rendezett részén, a Gloriett-telepen kínálunk megvételre egy hároms...
136 500 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47536336)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban ép...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52439432)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Élet a város felett – Egyedi panoráma és privát tetőterasz Kőbányán! Budapest x. kerületének legfrekventáltabb részén eladó e...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37917774)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos otthon extra kényelmi lehetőségekkel – ne hagyd ki! Eladó egy 42 m²-es, praktikus elosztású lakás, amely ideál...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (26362492)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó házrész. Befektetők, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kínálo...
55 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (54777334)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (24739974)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Eladó 82 nm-es családi ház Bugyin- Tágas, kényelmes, tele lehetőségekkel! Az ingatlan 1128 nm-es gondozott, öntöző rendszerre...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (84745995)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal