Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 140 db
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (75329958)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 627nm-es telekkel rendelkező 110nm-es összközműves családi házat Dunaharaszti csendes rendezett részén. A...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18632499)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VIII. kerületének kedvelt, folyamatosan fejlődő részén! Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, ki...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96534331)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (33471737)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 5
Tökéletes családi ház Soroksár-Újtelepen, üzlethelyiséggel együtt! Fedezd fel a lehetőségek otthonát Budapest egyik legkerese...
199 000 000 HUF
1 047 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95147945)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (62595492)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árkád Bevásárlóközpont közelében eladó, egy jó állapotú, 71 nm-es, 3 szobás + 4 nm erkéllyel rendelkező, 6. emeleti, parkra néz...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74369646)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Befektetők figyelem! Egymás mellett eladó 3 teljes körűen felújított ingatlan a 6. kerület frekventált részén, április végi áta...
79 000 000 HUF
652 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (27343739)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint egyik legkeresettebb részén, Tükörhegy modern, igényes lakóparkjában kínálom megvételre ezt a kivételes adottságokk...
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73246455)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részénA XI. kerület kiváló infrastruktúrájú...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (83655567)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkelVecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95 m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (39573742)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 4
Nagy család? Megtaláltad! 5 Szobás ikerház Gyálon, saját kerttel Ez az ingatlan nem csak egy ház, hanem egy lehetőség – alakít...
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (32749595)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom + saját otthon lehetősége GYÁLON! Felújítandó kis ház nagy telekkel – alakítsa saját ízlésére! Gyál egy...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63753881)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas, szép állapotú nappali + 2 hálószobás lakás az Eötvös utcában. Közel a Nyugati pályaudvarhoz, Westend bevásárló...
112 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24764313)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a város szívében, az Oktogon és a Király utca között a Körúton egy nappali + 1 hálós, 48 nm-es lakás egy szép állapotú, l...
79 000 000 HUF
1 645 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23393492)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (47935174)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (59543343)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Napfényes, kertkapcsolatos otthon Halásztelken alakítsa saját ízléséreHalásztelek egyik csendes mellékutcájában található egy i...
76 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43235473)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (46434243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 6
***Kizárólag Nálunk! *** Diósd csendes utcájában, de minden fontoshoz közel várja új tulajdonosát ez az exkluzív otthon. Az 130...
194 800 000 HUF
669 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12847243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó luxuslakás az Andrássy úton, a Kodály körönd szomszédságában. Budapest egyik legpatinásabb részén, az Andrássy út elegán...
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal