Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24919 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 919 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34442438)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 4
18. kerület kedvelt részén, csendes mellékutcában eladó egy újszerű állapotban lévő igényesen megtervezett és kivitelezett több...
199 900 000 HUF
391 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58533434)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy stílusosan felújított, 44 m²-es lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcai zsinagóga közvetlen közelében. Az ing...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99339534)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, a Margaréta utcában! 4. emel...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44713479)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54913486)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42197894)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31434952)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54785458)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52825383)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városliget szomszédságában – 67 m², különnyíló szobák, kész döntési helyzet A zöld és a belváros határán, a Városliget közvetl...
86 000 000 HUF
1 283 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32795281)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás, egy döntés – ritka belvárosi ajánlat a Bazilika szomszédságában A VI. kerület egyik legértékállóbb részén, a Dessew...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (12233633)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Első lakóit keresi egy Gyáli új építésű önálló családi ház, mely egy 727 négyzetméteres telken fekszik. Az otthon nettó 132. 63...
145 000 000 HUF
1 098 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (58457849)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 9
Befektetők vállalkozó szelleműek figyelem! Vecsés központi részén az állomáshoz közel, így a tömegközlekedés adott, eladó egy 3...
185 000 000 HUF
552 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97455439)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szo...
59 990 000 HUF
1 224 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44743234)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú családi ház! Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapte...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (28656243)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerület...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91912473)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható i...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (47635193)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen CSOK pluszra alkalmas, új építésű családi ház ELADÓ! Vecsésen, központhoz közeli, csendes utcában, két szintes, csal...
245 000 000 HUF
1 012 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93437224)
42 napja a megveszLAK-on