Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24919 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 919 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54893858)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24847443)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy nappali + két szobás lakás terasszal az Orczy tér közelében az egyetemek mellett, jó elrendezéssel! Eladásra kínálu...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (85853483)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi belvárosi életérzés erkéllyel - Terézváros szívében! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Budapest VI. kerületének egy...
64 900 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (24773337)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Kivételes lehetőség Vecsés családi házas övezetében, tágas, felújított otthon a város szívében, családoknak, több generációnak ...
150 000 000 HUF
824 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94328381)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a Városliget közvetlen közelében, 67 nm, világos, két szobás LAKÁS! ENGLISH description BELOW! ! ! Vannak lakások, és...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91429673)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, átalakítható lakás a Corvin-negyed szívében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a Corv...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi külterületi telek hirdetés (38693493)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tóparti telek Dunavarsány egyik horgászparadicsomában! Kivételes lehetőség mindazok számára, akik nyugalomra, természetk...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (33839387)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (79339925)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 4
Gyál, utcafronti ikerház, 5 szoba, 127m2 Gyál kedvelt részén kínálunk eladásra egy, belső kétszintes, 5 szobás, 127m2-es, köze...
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74544134)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33438534)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23325787)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72853532)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72747332)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, tágas, napfényes, panorámás otthon a megújuló Józsefváros szívében! Eladásra kínálunk egy 95 nm-es, kiváló ad...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59332643)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vízparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közvetlenül a duna PA...
112 583 333 HUF
1 542 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37383447)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (18333984)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54434428)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (49325737)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő ingatlan nyugodt, kertvárosi környezetben! A 1165 m2-es telken egy 45 m2-es, felújítandó...
41 500 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal