Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24920 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 920 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88347339)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26155747)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Klasszikus nagypolgári elegancia a Teréz körúton – 167 m² világos saroklakás Budapest egyik legpatinásabb körútján, a Teréz kö...
250 000 000 HUF
1 497 005 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (97453886)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 59 m²-es, 2 szobás, magasföldszinti tégla lakást Budapest x. kerületében, a Népliget közelében, kiváló kö...
77 000 000 HUF
1 305 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35844544)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk az Aladár utcában, Budapest i. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Hegyalja út és a mom Pa...
69 900 000 HUF
1 109 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (64973773)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! Álmai otthona az utolsó simításokkal – Választható színek, 145 nm-es családi ház a XVIII. kerületben! ...
130 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85247612)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy újszerű állapotú, téglaépítésű lakás Budapest XI. kerületének egyik legszebb, exkluzív kertvárosi lakóövezetében, a P...
133 800 000 HUF
2 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38783441)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó központi helyen 4 szobás lakás liftes, szigetelt TÁRSASHÁZBAN! 83 Nm, 4 szoba, 119 MFt. Az ingatlan a VI. kerületben ...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33649355)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó két vagy több generáció számára is alkalmas ingatlan CSEPELEN! 95 Nm, 3+2 szoba, 84 MFt. Budapest XXI. kerületében, C...
84 000 000 HUF
884 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27337739)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, felújított állapotú 2 szobás lakás ELADÓ! ! ! XX. kerületben, Erzsébetfalván, Thököly utcában, 3 lakásos ház...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24532738)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a józsef körúton a corvin NEGYEDNÉL! Az ingatlan a 3. emeleten helyezkedik el, klasszikus belvárosi t...
72 900 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (63576746)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Kivételes lehetőség gubacsi-pusztán – felújított, tágas családi otthon műhellyel és alacsony fenntartási KÖLTSÉGEKKEL Budapest...
140 000 000 HUF
1 044 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (57525935)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, felújított állapotú 2 szobás házrész ELADÓ! ! ! XX. kerületben, Erzsébetfalván, Thököly utcában, 3 lakásos h...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (98944495)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Budapest XIX. kerületének frekventált részén – többfunkciós ingatlan eladó! Eladásra kínálunk a XIX. kerü...
96 000 000 HUF
417 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36954357)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
12. kerület, Orbán tér feletti részén, az Óra utca közelében kis lakóközösségű társasházban frissen felújított lakás ELADÓ! A...
122 000 000 HUF
2 346 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63442422)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerület, Németvölgy – a Királyhágó térnél, liftes házban, felújított, azonnal költözhető lakás eladó! A XII. kerület szí...
144 900 000 HUF
2 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (35779482)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2039 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a XII. kerületben – Kútvölgy felső részén, önálló családi ház, nagyméretű telekkel eladó! Buda egyik legm...
820 000 000 HUF
4 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (24498272)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (94966873)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (43723445)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaharaszti szívében Ritka lehetőség az Óvárosban! Fedezze fel ezt a különleges adottságokkal rendelkező ingatl...
61 524 000 HUF
349 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (79772393)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, első emeleti erkélyes lakás eladó! a város nagy presztízsű, számos kitűnő refe...
89 625 000 HUF
1 572 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal