Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24920 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 920 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76733947)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23393844)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, napos lakás eladó a Honvéd tér szomszédságában. A lakás egy jó állapotú, liftes, jó lakóközösséggel rendelkező társash...
165 000 000 HUF
2 088 607 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98344933)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező, 2024-ben épült luxuslakás a XII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kis-Svábh...
399 900 000 HUF
4 394 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (36613466)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Érd csendes, családbarát környezetében, Lke-1 övezet! Megvételre kínálunk Érd kedvelt, beépült részén egy...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (43894321)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Pesterzsébeten, kiváló elhelyezkedéssel! Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részé...
98 500 000 HUF
820 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (83258673)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95552939)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Gellért-hegyen, nappali + 3 hálószobás, teraszos, örök panorámás, felújított ingatlan ELADÓ Eladó egy kivételes adottságokkal ...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77335332)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65353332)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36838327)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációj...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (34543483)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű, 167 nm alapterületű családi ház. a házhoz garázs is készül, kertkapcsolattal és te...
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (31344179)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (79948447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 4
Eladó luxus családi ház dunavarsányban, pest megyében, HITELEZHETŐ! ! ! Exkluzív ajánlatom ez a rendkívüli, egyedi tervezésse...
135 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (25194365)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Figyelem! Kiváló ár-érték arány! Eladó sorház Budapest, XXIII. kerület közkedvelt részén! Budapest XXIII. kerületének egyik ke...
99 900 000 HUF
1 029 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (51336386)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Füstbe ment terv? Dehogy! a kispesti Petőfi utcában most kezdődik csak igazán az álmai megvalósítása! Csendre, békére, madárcsi...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (41337254)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3
Soroksár kertvárosi övezetében fejlesztésre alkalmas, 1042 nm-es telek egy bontandó vagy felújítandó házzal eladó! Kifejezett...
98 900 000 HUF
969 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (77612473)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálom ennek a 6 lakásos társasház első emeleti két lakását, 180 nm pincével, mely Budapesten a 23. kerületben Soroks...
120 000 000 HUF
674 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (69393814)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** XVIII. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, XVIII. kerületének Liptáktele...
109 000 000 HUF
567 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35787464)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XX. Ker. Pesterzsébeten saját kertrésszel és gépkocsibeállóval felújított újszerű állapotú 107 nm-es lakás eladó. Az i...
79 950 000 HUF
747 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (26991693)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 4
***Két lakás egy áráért saroktelken - kiváló lehetőség befektetésre vagy több generáció együttélésére! *** Eladó saroktelken t...
71 500 000 HUF
777 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal