Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24924 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 924 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77372376)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy frissen épülő, családi ház a festői Felső Parkvárosban! Ez a különleges ingatlan egy 808 négyzetméteres telken hely...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (28278322)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű családi ház eladó Dunaharasztin! Eladó Dunaharaszti egyik csendes, nyugodt részén egy 5 szobás+ amerikai konyhás na...
180 000 000 HUF
895 522 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (35382124)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 343 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Vállalkozásra is alkalmas kiváló állapotú családi házat kínálok eladásra Alsónémedin, mely bruttó 343, 78 nm nagyságú, akár töb...
150 000 000 HUF
437 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (61525837)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház eladó Dunaharasztin! Eladó Dunaharaszti egyik csendes, nyugodt részén egy 4 szobás+ amerikai konyhás nappal...
146 000 000 HUF
1 258 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44183133)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budapest XXIII. kerület, Soroksár egyik legkedveltebb kertvárosi részén, csendes utcában, eladó egy a 2000-es évek elején, tégl...
89 000 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74794143)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Érd szívében! 3 Hálószobás, napplai garázsos családi házat, mely ideális választás nagycsaládosok számára v...
129 500 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (97743883)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, első emeleti fedett teraszos lakás eladó! A város nagy presztízsű, számos ki...
89 790 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (39629844)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4
Garázsos, önálló családi ház! Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm, 4 szobás, ga...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (94998972)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharaszti kedvelt környékén Némedi úthoz közel egy kétgenerációs családi ház süllyesztett, gépesített medencével. Ki...
90 000 000 HUF
947 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (53267433)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22541453)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lak...
62 900 000 HUF
1 048 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (14539446)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (64748455)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, első emeleti erkélyes lakás eladó! A város nagy presztízsű, számos kitűnő re...
89 625 000 HUF
1 572 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (76745357)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztin egy 108 nm-es, 5 szobás családi ház a Nádor lakópark szomszédságában! Az 1009 m-es hatalmas teljesen körb...
149 000 000 HUF
1 379 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (89989757)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (94919615)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 259 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 5
Eladó luxus családi ház Alsónémedin teljes bútorzattal, prémium kivitelben! Alsónémedi zöldövezeti részén, Budapest határától...
229 000 000 HUF
884 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (97124416)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Eladó 82 nm-es családi ház Bugyin- Tágas, kényelmes, tele lehetőségekkel! Az ingatlan 1128 nm-es gondozott, öntöző rendszerre...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (34517834)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (64333454)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
106 900 000 HUF
1 336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (29344546)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal