Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 983 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57492346)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik l...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27135288)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújult Városlig...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (98125558)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség a XII. kerület frekventált részén stabil hozam, azonnali bevétellel! Budapest XII. kerületében, ...
154 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (95294347)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség a XII. kerület frekventált részén stabil hozam, azonnali bevétellel! Budapest XII. kerületében, az...
154 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55683893)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk az v. kerület Petőfi Sándor utcában ezt a 105 nm-es ingatlant, amelyben 2 külön lakás lett kialakítva. Az ing...
176 000 000 HUF
1 676 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti családi ház hirdetés (66968378)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 6
Budapest x. kerület Óhegy részén, kedvelt, kertvárosi környezetben kínálunk megvételre egy összközműves, 649 m²-es telken fekvő...
134 900 000 HUF
745 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43426947)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 57 négyzetméteres lakás kíváló közlekedésű helyen. 3-As és 51-es villamos, Ráckevei hév, 166, 148, 35, 36, 66, 223E, ...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39949771)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
22. kerületben, zöldövezetben, családi házas részen, a Bartók Béla úti lakótelepen csúsztatott zsalus, 3. emeleti, 55nm-es, két...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (26847198)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3901 m2
Szobaszám: n/a
A dinamikusan fejlődő Budafok–Tétény városrészben kínálunk megvételre két külön helyrajzi számon nyilvántartott, jelenleg egybe...
499 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96997734)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Projekt bemutatása Ott, ahol a természet és a városi élet találkozik. A budai Duna-parton megvalósuló új prémium fejlesztés a...
366 600 000 HUF
2 195 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79994334)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
369 600 000 HUF
2 295 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38634815)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Klasszikus polgári arányok és modern enteriőr találkozása egy karakteres városi lakásban. Üdv itthon! RÖVID összefoglaló Buda...
165 000 000 HUF
1 542 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67746937)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A valóságban: 1011 Budapest, Kapucinus utcában található az ingatlan! Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, kitűnő lokációval re...
128 990 000 HUF
2 080 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi panel lakás hirdetés (63746972)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Érd Városközpontjában, parkos, nyugodt környezetben egy 57 m²-es, kétszobás, világos lakás egy panelprogramban felújított...
57 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87262377)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás XI. kerület központi részén, csendes mellékutcában Tágas amerikai konyhás nappali, melynek...
99 900 000 HUF
1 585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24533143)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított lakás – azonnal KÖLTÖZHETŐ! 2020-Ban teljes körű felújítás Új víz- és villamoshálózat Modern hidegburkol...
74 900 000 HUF
1 337 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56886222)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Corvinnegyedben, kiváló közlekedés és infrastruktúra mellett kínálunk megvételre egy 57 m²-es, 3 szobás, különleges hangulatú...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai egyéb telek hirdetés (97498589)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó! Kivitelezőknek négy telek összenyitható egymás mellett : (3494 nm) Áporkán, egy nyugodt és fejlődő falu...
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (53281413)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3
Összeköltözök figyelmébe ajánlom! Halásztelek központi részén eladó egy 79nm-es, 3 szobás, kétgenerációs családi ház, 576 nm-...
69 000 000 HUF
873 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (56749324)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 5
Délegyházán a tavakhoz a buszmegállóhoz közel, 980 nm-es tehermentes, összközműves telken, téglából épült, 350 nm-es családi há...
139 900 000 HUF
399 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal