Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 983 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (49434295)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11. kerület hangulatos, parkos szegletében található az ingatlan, egy panelprogramban részben átesett társasház 10. emeletén A ...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (71431443)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 4
Budapest XX. kerületének jól frekventált, mégis nyugodt, családi házas övezetében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal ...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59517846)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ikerház Taksonyban – mindkét lakás elérhető Taksony csendes, rendezett részén eladó egy új építésű ikerház mi...
96 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (15939944)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Soroksáron a Hősök terénél eladó, 4 lakásos társasházban, 85nm tetőtéri lakás. Az ingatlanhoz tartozik 52nm terasz, 28nm garázs...
85 900 000 HUF
1 010 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27354447)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Mester utca – Vaskapu utca környékén, újszerű, erkélyes 29nm-es egyszobás garzon 4szintes modern házban eladó. 2...
67 900 000 HUF
2 341 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77634652)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ócsán, csendes utcában a 70-es években épült 3 szobás 76 m²-es, teljes felújításon átesett családi ház 600 m²-es telken. ...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57429414)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! Eladó egy kiváló elosztású 60nm-es tégla lakás a közkedvelt Nagyvárad tér közvetlen közelében. Ha fonto...
80 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (67444637)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 3
Többgenerációs családi ház Budapest XXI. kerületében – két épület egy telken, nyugodt környezetben! Budapest XXI. kerületének...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53327929)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74342339)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96424296)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy belmagasságú polgári lakás. Az ingatlan elhelyezkedése és ad...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (17577882)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív luxuslakás eladó Budapest v. kerületének egyik legimpozánsabb épületében, a Vígszínház közvetlen közelében Budapest v...
270 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84329433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern Elegancia a Megújuló Kulturális Negyedben Vannak helyszínek, amelyek értéke szemmel láthatóan emelkedik. a IX. kerület ...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59342743)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Diákoknak, családoknak, de befektetőknek is a könnyű hasznosíthatósága miatt. Egyetemek közelében költözhető, nappali+2 hálós, ...
133 410 900 HUF
1 961 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (14244166)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma