Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24846 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 846 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47334447)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 26 m²-es, galériás garzonlakást Budapest VII. kerületében, a Jósika utcában. A lakás praktikus elrendez...
70 000 000 HUF
2 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58279443)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Palotanegyedben, József körúton, emeleti lakás eladó. A 3, 75m-es belmagasságot kihasználva galériát építettek a hasznos té...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (13437388)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 474 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 7
Tisztelt Érdeklődő! 
 Ha önnek fontos a kényelem, a nyugalom, a biztonság, az otthonosság és a praktikum akkor most megtalálta...
350 000 000 HUF
738 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32432695)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 61 m²-es, 2 különnyíló szobás lakás Budapest VI. kerületében, a Podmaniczky utcában, egy rendezett társasház 1. emele...
72 900 000 HUF
1 195 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (32325238)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Budapest VIII. kerületében, a Népszínház utcában Eladásra kínálunk Budapest VIII. kerületében, a Népszínház...
125 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (38969282)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Leírás HÚSVÉTI AKCIÓ! ! ÉRDEN új építésű ikerházok eladók vonzó áron! ! Érden a Fundoklia völgy közelében, eladó 3 szobás új...
60 000 000 HUF
882 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67794184)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Leírás MÉLYEN ár alatt új építésű ikerház eladó érden, nyári BEKÖLTÖZÉSSEL! ! Érden természetvédelmi terület mellett, eladó e...
54 000 000 HUF
794 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (49434295)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11. kerület hangulatos, parkos szegletében található az ingatlan, egy panelprogramban részben átesett társasház 10. emeletén A ...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (71431443)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 4
Budapest XX. kerületének jól frekventált, mégis nyugodt, családi házas övezetében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal ...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59517846)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ikerház Taksonyban – mindkét lakás elérhető Taksony csendes, rendezett részén eladó egy új építésű ikerház mi...
96 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (15939944)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Soroksáron a Hősök terénél eladó, 4 lakásos társasházban, 85nm tetőtéri lakás. Az ingatlanhoz tartozik 52nm terasz, 28nm garázs...
85 900 000 HUF
1 010 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27354447)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Mester utca – Vaskapu utca környékén, újszerű, erkélyes 29nm-es egyszobás garzon 4szintes modern házban eladó. 2...
67 900 000 HUF
2 341 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77634652)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ócsán, csendes utcában a 70-es években épült 3 szobás 76 m²-es, teljes felújításon átesett családi ház 600 m²-es telken. ...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57429414)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! Eladó egy kiváló elosztású 60nm-es tégla lakás a közkedvelt Nagyvárad tér közvetlen közelében. Ha fonto...
80 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (67444637)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 3
Többgenerációs családi ház Budapest XXI. kerületében – két épület egy telken, nyugodt környezetben! Budapest XXI. kerületének...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53327929)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74342339)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96424296)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy belmagasságú polgári lakás. Az ingatlan elhelyezkedése és ad...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (17577882)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív luxuslakás eladó Budapest v. kerületének egyik legimpozánsabb épületében, a Vígszínház közvetlen közelében Budapest v...
270 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal