Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24846 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 846 db
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (86795384)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 4
Martonvásáron az állomáshoz közeli részen eladó egy 112 nm. -Es önálló, 2024. -Ben teljesen felújított családi ház. Az épület a...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93648712)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban a Bemtértől 5 perc séta távolságra! Eladó nagyon jó elhelyezkedéssel a Bemtér közelében, egy családi ház 1044 ...
69 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (59733797)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom Kamaraerdő szívében 92 nm-es családi ház eladóEladó egy 1999-ben épült, 92 nm-es családi ház Kamaraerdő cse...
159 990 000 HUF
1 739 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94753418)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (52764395)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
Egyedi ház, csend, impozáns környezet! Diósdliget keresett részén eladó egyedi tervezésű új építésű otthon! Az ingatlan hasznos...
209 900 000 HUF
1 447 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97534844)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan korsz...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (87479777)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (87265986)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 5656 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Érden, Istvántelep után, egy hatalmas telekkel rendelkező, 2018-ban felújított 3 szintes, 5 szobás családi ház...
179 000 000 HUF
983 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (34978954)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 4
Új építésű prémium ikerház budafok-rózsavölgyben igazi ritkaság a PIACONBudafok-Rózsavölgy csendes részén, egy zsákutca utolsó ...
269 000 000 HUF
1 640 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (83313945)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csendes kertvárosi környezetben, nagy alapterületű családi ház zöld, intim kerttel Budafokon! a XXII. kerület csendes, kertváro...
189 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (87633343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Érd Riminyáki út és Tárnoki út kereszteződéséhez közel, tégla építésű házban található 60 nm-es lakást. A...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53325637)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm-e...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99749542)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Érdliget frekventált részén egy 83 m2-es felújítandó családi házat 535 m2-es teljes közműves telekkel. Külön ...
70 000 000 HUF
843 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (99635735)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budafokon eladó 998 négyzetméteres telken fekvő, három szintes (szuterén, földszint, tetőtér) családi ház. Az ingatlan könnyűsz...
110 000 000 HUF
523 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83329442)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Örökpanorámával érdliget patinás helyén! Egyedi belső építészeti megoldások! 50 Nm-es nappali, összesen közel 100 nm-en nyitott...
169 000 000 HUF
804 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (34243424)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss, világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körútonSzázhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton k...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (42784149)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Érd városközpontban jó parkolási kondíciókkal, 2025. Május végi átadással üzletek, irodák 37, 4m2-78, 4m2-ig eladók. Alaprajzok...
70 993 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (74925235)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Érden eladó két lakás! Külön is megvásárolhatók! Az épület 2010-ben épült téglából, modern kialakítással és átgondolt, praktiku...
130 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (23893729)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 4
Rendben tartott 100 nm2-es családi ház eladóEladó Ráckeresztúr fő útján egy tégla falazatú kétszintes ingatlan. a házban találh...
75 000 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94996921)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 4
Családi ház újra otthon szeretne lenni! Eladó Érd kedvelt környékén egy 2000-ben épült, tégla építésű családi ház, nagy, tágas ...
188 000 000 HUF
1 253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?