Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25062 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 062 db
Eladó Budapest XI. kerületi ikerház hirdetés (65964239)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos Lehetőség Újbudán! Ikerházfél Eladó a Sáfrány Utcában Saját kertet, garázst és bővíthető életteret keres Budape...
99 900 000 HUF
1 085 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45481943)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37546465)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79727544)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57234848)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (32137383)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház kertkapcsolattal modern otthon csendes KÖRNYEZETBEN Az Ócsa egyik csendes, rendezett utcájában kínáljuk meg...
123 900 000 HUF
1 332 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (43733652)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44579557)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. A nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest me...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (62437672)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabád részén 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálkodásra a...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (33884533)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és át...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (35333687)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 236 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (42375373)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű önálló családi ház Ócsán! Ócsán kínálunk megvételre egy 99, 96 négyzetméteres, új építésű önálló családi ház...
94 900 000 HUF
958 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (53747728)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (95331434)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (75347845)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 4
Ócsa központi részén kínánálok megvételre, egy 2021-ben épült ikerházat! A 85 nm-es lakótér praktikus elosztású: három külön ...
109 900 000 HUF
1 292 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tanya hirdetés (58537279)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gazdálkodni vágyók figyelem! ! ! ! ! Szuper takaros, állandó lakhatásra alkalmas kis tanya! ! ! ! Távol a nagyvárosok zajától...
63 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (74443378)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 9
Befektetők vállalkozó szelleműek figyelem! Vecsés központi részén az állomáshoz közel, így a tömegközlekedés adott, eladó egy...
185 000 000 HUF
552 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (45564533)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
123 900 000 HUF
1 277 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77476626)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 7
Sürgős lehetőség Ócsán Tágas családi ház kiváló műszaki tartalommal, kedvező áron! Befektetők és nagycsaládosok figyelmébe aj...
79 500 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (58559755)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ...