Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25063 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 063 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (65493473)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XI. kerület rózsadombjának is számító, népszerű madárhegyen, egy szép és igényes elvehetetlen örök (félkör) panorámás k...
259 000 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94734875)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (56987533)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (27614812)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120nm társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, föl...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59739354)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96567453)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átadás 2028 Q1Új építés, zöld jövő, XI. kerületA XI. kerület megújuló részén, a Fehérvári úton épülő Revital Parkban kínálunk ...
111 900 000 HUF
1 896 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53925437)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 m2-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25355795)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű otthont keres Budapest egyik legkedveltebb ...
83 600 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (81413155)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! A társasház 3. e...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23494335)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, teraszos otthon kútvölgy szívében kivételes lehetőség! Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti r...
239 000 000 HUF
1 731 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34932933)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, teraszos otthon kútvölgy szívében kivételes lehetőség! Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti ...
239 000 000 HUF
1 731 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33148474)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás kiváló LOKÁCIÓBANHa egy azonnal költözhető, ízlésesen felújított, praktikus elo...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84333972)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sendes, nyugodt zöld környezetben, Mártonhegyen, tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető, 3 szobás, 2017 és 2020 között telj...
162 000 000 HUF
1 862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54572434)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az iroda kínálatában! AZONNAL költözhető! KIVÁLÓ infrastruktúra és lokáció! VII. kerületben az Erzsébet körút közelébe...
39 900 000 HUF
1 813 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (44432775)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: n/a
Dunaharasztin új parcellázású területen eladó telek – kiváló befektetési lehetőség! Dunaharaszti dinamikusan fejlődő, új parc...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (27355419)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kiskunlacháza központjában – felújítás alatt, kiváló lehetőséggel Kiskunlacháza központjában eladó egy felúj...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99371662)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű, felújítandó lakás várja Önt Budapest VIII. kerületében, a Tisztvi...
119 990 000 HUF
1 333 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52468994)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a népszerű Palotanegyedben, néhány lépésre a Kálvin tértől, az Üllői úton, rendezett, liftes házban, egy földszinti, 89nm...
134 990 000 HUF
1 516 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78765442)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A József körúttól 2 megállóra, a Baross utca közelében eladó egy 2. emeleti, felújított garzon lakás. a felújítás során új műan...
41 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal