Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25063 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 063 db
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (11213544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Csepel fejlesztési övezetében, megkezdett építkezéssel eladó 563 m2 TELEK! Közvetlen a lakótelep szomszédságában összközműves építési telek eladó! Az ár irányár! További részletekért várom hívását a hét bármely napján.
38 000 000 HUF
584 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi üdülőövezeti telek hirdetés (93243994)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! A Frankhegy tetején a turista ház alatt eladó egy 782 m2-es, lejtős, D-K-i tájolású, erdő melletti telek. Víz, villany megoldható. Az alatta lévő 766 m2-es telekkel együtt is megvehető. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal!
19 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (54543628)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 7
Budapest XVIII. kerületben prémium 7 szobás, kétgenerációs ikerház fél eladó! Irányár 185 millió Ft! Egy különleges ingatlan...
185 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (35248392)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Új építésű családi házak eladóak Kiskunlacháza csendes részén – modern otthon nagy telekkel! Kiskunlacháza nyugodt, madárcsic...
92 900 000 HUF
938 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (24944299)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! *** Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33998732)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokáció Olyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja? Ez a 99 nm-es lakás pont...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (64135519)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás lakás eladó a Corvin negyed közelében örök kilátással a Gellért-hegyre! Budapest VIII. kerületében, a Corvin negyed...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (43733724)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon, ahol minden adott a boldog mindennapokhoz – Tököl egyik legjobb részén! Tököl közkedvelt, zöldövezeti lakótelepén, ah...
73 800 000 HUF
997 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53737798)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a VIII. kerületben, a Kálvária tér közelében! Megvételre kínálunk egy földszinti, 30 m²-es, galériás eladó lakást...
39 990 000 HUF
1 333 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (81917936)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Dunaharaszti óvárosában – alakítsd saját ízlésedre! Dunaharaszti hangulatos óvárosi részén kínálunk megvétel...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85399483)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szigetelt társasházban eladó egy 1. emeleti 49 négyzetméteres, remek...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54972937)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (31774544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs családi ház Kossuthfalván külön bejárattal, élhető kerttel Budapest XX. kerületének egyik kedvelt, csendes város...
201 900 000 HUF
1 085 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (83459293)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház a 20. KERÜLETBEN. Pesterzsébeten, csendes és nyugodt környezetben eladó egy 108 nm es két szintes ikerház, garázz...
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43567544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a XI. kerületi Lake 11 Lakóparkban tóra néző erkéllyelA XI. kerület egyik közkedvelt, modern lakóparkjában, a Lake ...
156 900 000 HUF
2 241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (54455492)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987625)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 58 m²-es, 1. emeleti lakás a Gyáli út közelében csendes környezet, belső kert, autóbeállásEladásra kínálunk egy 58 m²-es,...
66 900 000 HUF
1 153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88697495)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas polgári lakás a Keleti-pályaudvar közelében csendes környezetben! Eladásra kínálunk a VIII. kerületben, a Kerepesi úton, ...
98 000 000 HUF
1 101 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (75434598)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Soroksáron! Önálló családi ház csendes zsákutcában, pár perc sétára a központtól! Szeretnél egy nyugodt, bizton...
76 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (69633974)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház a 20. KERÜLETBEN. Pesterzsébeten, csendes és nyugodt környezetben eladó egy 108 nm es két szintes ikerház, gará...
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal