Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25035 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 035 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47328946)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 304 m2
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: 8
Ilyen otthonból ez az egy van! Hol? Budapest XVIII. kerület Rózsadombján, Lónyaytelep városrészben, ősfás, parkos utcájában ela...
209 600 000 HUF
689 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (48455543)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár ...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (17584787)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű és...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (59861776)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy telek...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (58932557)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részénBudapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi kör...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377483)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (93322542)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (63474644)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, dupla erkélyes ikerházfél GanzkertvárosbanEladó Budapest 18. kerüle...
140 000 000 HUF
992 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73537834)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (84475194)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es f...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (98434772)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25365479)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
112 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi üdülőövezeti telek hirdetés (74322333)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: n/a
Képzelje el: egy békés, zöldövezeti telek Szigetcsépen, mindössze 20 méterre a Duna-parttól. a természet közelsége nyugalmat és...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36414524)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (77543433)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladásra kínálunk egy lenyűgöző ingatlant, melynek vételára 89 999 999 forint. Ez a gyöngyszem készen áll, hogy új tul...
84 999 999 HUF
1 164 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45222335)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház 130 m², saját garázs! Jobb oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkezik. a...
135 500 000 HUF
1 042 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti egyéb ipari ingatlan hirdetés (95797534)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 950 m2
Telekterület: 1735 m2
Szobaszám: n/a
Ha fontos Önnek a kiváló ár-érték arány, és tevékenységéhez nagy méretű csarnok-raktár elhelyézésére alkalmas ingatlant keres, ...
259 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73865453)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1
Vállalkozásának keres üzlethelyiséget Gyálon lakással együtt, könnyedén megközelíthető helyen, saját utcai parkolókkal? Vagy ös...
95 000 000 HUF
358 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (15274331)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (44415272)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest 18. kerületében, Lónyaytelep kerületrészben, 300 nm-es telken, egy duplakomfortos, bruttó 147 nm-es alapterületű...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal