Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25035 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 035 db
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (96354443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 8
Három lakássá osztott HÁZ! ! Eladó Halásztelek központjától csak 400 méterre, jelenleg is 3 külön bejáratú, 3 önálló lakáskén...
140 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (75279717)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 5
Az ikerház hátsó lakása tökéletes választás azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, de nem szeretnén...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (81773287)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Halásztelek egyik csendes, rendezett utcájában egy 2023-ben épült, minden modern igényt kielégítő, 90 négyzetméter...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (17753424)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (32793566)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 4
Ócsa központi részén kínánálok megvételre, egy 2021-ben épült ikerházat! A 85 nm-es lakótér praktikus elosztású: három külön ...
109 900 000 HUF
1 292 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (76623784)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított te...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (86415426)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház vecés KÖZPONTJÁBAN MODERN otthon garázzsal és TERASSZAL Vecsés egyik legkeresettebb és legjobb infrastruktú...
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76667223)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45324489)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (74139477)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó csepelen királyerdőben egy parkkal szemben elhelyezkedő nagyon szép állapotú családi HÁZ! ELHELYEZKEDÉS: Az ingatlan Cs...
124 900 000 HUF
1 687 837 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (23713621)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 7
Budapest XXII. kerületében, Budafokon, 360 m2-es ikerház eladó. a 2008-ban épült, folyamatosan karbantartott 4 szintes házrészh...
265 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (14949439)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Budapest XXII. kerületében! Költözhető idén októberben! Önálló ALBETÉT! Tőkeerős vállalkozó, aki már régót...
159 900 000 HUF
1 343 697 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (74354834)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
***Dunai panoráma, terasz, erkély, gyümölcsöskert ideális méretű telken, garázzsal*** A budai dombok oldalában, Budafok városk...
229 990 000 HUF
1 352 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34877772)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (39753443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32477294)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében, valamint a Városliget sétatávolságában kínálunk ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34744596)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 5
Budapest XXII. kerületében, Budafok csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 2012-ben épült, prémium minőségben kivi...
360 000 000 HUF
2 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22337183)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 46 nm-es, 2 tágas, különálló szobával rendelkező lakás, mely új tulajdonosa számára akár azonnal kiadható befektetést...
67 500 000 HUF
1 467 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (95834936)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget, hogy saját otthonává tegyen egy kényelmes, energiatakarékos és stílusos ikerházat Halás...
125 500 000 HUF
1 004 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (35751779)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
125 500 000 HUF
1 004 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal