Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25042 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 042 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59727453)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 18 kerületében, egy négy lakásos társasház földszinti lakása, kertkapcsolattal. Az ingatlan elhelyezkedése kivá...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27814428)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (13585732)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, kétszintes ikerházfél Vecsés központjában modern kialakítás, saját garázzsal, terasszal és udvarrésszel! Ve...
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (87346795)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó utcafronti ingatlan Vecsés központjában lakás + üzlethelyiség + saját garázs! Vecsés frekventált részén, a Fő úton kíná...
148 000 000 HUF
1 286 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (37574424)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44264939)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1431 m2
Szobaszám: 6
**Eladó kétgenerációs, napelemmel ellátott családi ház melléképülettel és hatalmas kerttel, Budapest 18. kerület** Fedezze fel...
700 000 EUR
1 150 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (49583748)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43259351)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerkez...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (22187823)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiház Vecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évek...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24959492)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház a XVIII. kerületben, Lipták-telepen! A XVIII. kerület kedvelt részén, Lipták-telepe...
99 900 000 HUF
1 110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25945813)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2012-ben Átadott Tetőtéri Lakás Erzsébettelepen 66, 5 m² nettó / 91, 5 m² bruttó alapterület! Budapest közkedvelt Erzséb...
89 500 000 HUF
1 335 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43824334)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (83779597)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen kínálok megvételre egy tégla építésű házrészt 315 nm saját kertel. Az ingatlan 1990-ben épült beton alapon tégla fal...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67437854)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 7
Nagycsaládosok, összeköltözők figyelem! Kedvező áron eladó egy Makovecz stílusú exkluzív, 5 szobás családi ház. XVIII. kerüle...
186 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (23986437)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek a...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (37137387)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23447199)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló el...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43223785)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált a 18. kerület Rózsadombjának nevezet részén egy akár két generációnak is alkalmas családi ház, Jelenleg nincs lez...
120 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24469353)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében Ganzkertvárosban Az egyik legkeresettebb, nyugodt kertváros...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32589673)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal