Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 040 db
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (45754579)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nagy telek, ikerház építésére alkalmas bővíthető házzal ELADÓ! 10. kerület Óhegyen a Sörgyár utcánál 1042 m2 nagy telken nettó ...
145 000 000 HUF
1 959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53234899)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (29245234)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszintes ...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32219143)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33353457)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74713538)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 7
Eladó többgenerációs, jó állapotú családi ház a RENDESSYTELEPEN! Kedvező Rezsi: Igénylés esetén, a ház jogosult kétszeres gáz- ...
129 000 000 HUF
664 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59484879)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társasház...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55346493)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló elre...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (18555749)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szuper kivételes ajánlat a 18. kerületben, Ganz-kertváros frekventált részén! Eladásra kínálok egy telken két családi házat, me...
179 500 000 HUF
1 087 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (53442762)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 7
Extra Sürgős Ajánlat! Csapj le a Jövő Otthonára Ócsán, Kihagyhatatlan Áron! Figyelem, Befektetők és Nagycsaládosok! Ez a kivéte...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24976677)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestszentlőrincen, az ősfákkal körülölelt Lakatos-lakótelepen, a Brenner János park szomszédságábanegy 2 szobás napfényes, 8. e...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94262766)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, különálló ház eladó Gyálon ideális első otthon, nyugodt élettér pároknak vagy idősebbeknek. Gyál csendes részén, a ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (44395393)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (52594959)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületének...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (48678237)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (71467354)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33731974)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszuter...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (62634848)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcábanHa egy olyan lakást keres, melybe komolyabb ráfordítás nélkül beköltözhet, vag...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (72259334)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen megújult, világos családi ház a 18. kerület kedvelt részén Teljes mértékben felújított, két fürdőszobás, hőszigetelt n...
134 900 000 HUF
1 482 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (66727282)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 5
Tehermentes, hitelezhető, azonnal költözhető szigetelt és energiatakarékos-, vállalkozásra kifejezetten alkalmas, kétgenerációs...
129 900 000 HUF
590 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?