Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 040 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (88843869)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34697137)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83277533)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (87959765)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 6
Tágas, modern családi otthon saját kerttel, szinte rezsi nélkül. ENGLISH description BELOW! Budapest XX. kerületének csendes...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84441963)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 5 szobás, lakható, de f...
155 000 000 HUF
1 006 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65653255)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (96567574)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az 1. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bu...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (38572399)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29246296)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! Eladásra kínálok a VII. kerületben a Klauzá...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (57636964)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92258441)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes lakás a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a közkedvelt...
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (79548722)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (82399943)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Budapest XXI. kerületében, Csepel-Kertváros csendes, rendezett környezetében ezt a kertes, körbejárható család...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
69 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37244764)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugodt, zöld környezetben keres otthont, ahol minden fontos intézmény és szolgáltatás elérhető közelségben van? Ez a csillagt...
66 800 000 HUF
997 014 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (63927774)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 5
Hosszútávú, stabil befektetési lehetőséget keres? Akkor feltétlenül nézze meg ezt a családi házat, ami 5 db, külön bejáratú, ös...
89 900 000 HUF
528 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48813344)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetetésnek és saját célra is ajánlom ezt a praktikusan kialakított, két külön bejárattal rendekező, 6 éve műszakilag és es...
82 000 000 HUF
1 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (79629651)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs lehetőség Érd tusculanumban – saroktelek, két bejárat, hatalmas POTENCIÁL! Érd egyik legkeresettebb kertvárosi ...
136 900 000 HUF
1 095 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59525549)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Érd Parkvárosban egyszintes családi ház eladó! A ház lakóterülete 90 m2, beosztása a jelenlegi kialakításában: beépített tera...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37678322)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma