Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 040 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33447719)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén egy br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részbe...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (95532561)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58833748)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai házrész hirdetés (32758747)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedés, alacsony fenntartás! Ház Kiskunlacháza központjában! Eladásra kínálunk egy kiváló elosztású, barátságos o...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (59838444)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium otthon zöldövezetben- felújítva, bútorozva, azonnal költözhető! Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! A XII. ...
128 990 000 HUF
1 984 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (39477415)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! a Kossuth Lajos utca egyik panelprogra...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (67997486)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás lakás eladó a Corvin negyed közelében örök kilátással a Gellért-hegyre! Budapest VIII. kerületében, a Corvin negyed k...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (13343374)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Százhalombatta kedvelt részén, a lakótelephez közel található ez a felújított modern családi ház, egy 409 nm-es saroktelken! ...
105 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (94447366)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társa...
64 800 000 HUF
1 117 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92132642)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
187 098 450 HUF
1 346 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyedi garázs hirdetés (39473362)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok a XI. kerület kedvelt részén, Albertfalván egy 15 m²-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező garázst. A garáz...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87378615)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 7. kerületében, a Rottenbiller utcában eladó egy 104 nm-es, magasföldszinti lakás, ami tökéletes választás lehet befek...
89 500 000 HUF
868 932 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73524622)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 1383 m2
Szobaszám: 7
Érd egyik csendes, nyugodt utcájában kínálok megvételre egy 2024-ben épült, korszerű technológiával kivitelezett, minden részle...
363 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (24395927)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zöld környezetben – XX. kerület Eladó a XX. kerületben, az Eperjes utcában...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (79147372)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos lakás Budapest szívében, a VI. kerület egyik legkedveltebb utcájában! A The Hunters Ingatlan iroda kizárólagos ...
65 500 000 HUF
1 364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (56257831)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 6
Fenyves-parkvárosban, valódi fenyvesekkel tarkított dombtetőn csendes, de jól megközelíthető utcában eladó egy nettó 170 nm ter...
76 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (96229587)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Már csak 2 db. Lakás eladó. Kispest központjában, mégis csendes utcában 20 lakásos társasházban 51 - 70 m2-ig, nappali + 1, 2 é...
83 900 000 HUF
1 398 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44253733)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csarnok negyedben, lifttel rendelkező társasházban, tágas, világos, négy szobával rendelkező lakás eladó. Csiszolható, jó áll...
79 800 000 HUF
938 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43723895)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Leírás NAGYON kedvező áron, újépítésű családi ház eladó érden a fundoklia VÖLGYBEN! ! Érd csendes részén mellékutcában, eladó...
120 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal