Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25041 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 041 db
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (34532339)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csepelen, Királyerdő szélén egy jó állapotú, családi ház, amely ideális lehetőség akár lakhatásra, akár irodai tevékenysé...
115 000 000 HUF
1 223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (54772797)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 i. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt ...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33834142)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen? Stílus, biztonság és harmónia egy helyen Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakás Budapest XXI. kerület...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (49239576)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 II. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (47333236)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
78 900 000 HUF
1 127 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73572549)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33952353)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pestszentlőrinc központjában találd meg előértékesítéssel épülő álmaid társasházi lakását ajándék konyhabútorral, ahol a modern...
139 200 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (55737479)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34444222)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (24995343)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53343662)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkentés! 69, 9 M Ft helyett most 66, 99 M Ft – felújított lakás a Damjanich utcában Eladásra kínálom saját tulajdonú, 202...
66 990 000 HUF
1 595 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34469255)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb, zöld és nyugodt budai részén, a Kissvábhegy belbudai oldalán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, ma...
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37424882)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerület Ligetvárosi részén a Cserhát utcában az István u. -Hoz közelebbi részén eladó egy 1910-es 20-as években épült jó á...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23478628)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin mellett. Tér. Fény. Lehetőség. Ritka az ilyen méret és elosztás a Corvin negyed közvetlen közelében. Ez a 110 nm-es, n...
129 900 000 HUF
1 180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34928738)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Mátyás tér környékén eladó egy 41 m2-es, fekvő galériával rendelkező, jó állapotú, hangulatos, 2 ...
44 990 000 HUF
1 097 317 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47837447)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos terek, modern belső, klasszikus városi környezetben. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest VII. kerületének belső-...
200 000 000 HUF
1 886 792 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45252867)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Budai Vár alatt a város más léptékben működik. Közelebb a fényekhez, távolabb a zajtól. Az Attila út ezen szakaszán Budape...
129 900 000 HUF
1 829 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73484449)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Luxus vibe, privát kert, dupla komfort – és még ajándék konyhabútor is jár hozzá! ✨ A XVIII. kerület egyik legjobban szerethető...
131 900 000 HUF
814 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal